Kultura i rozrywka

Ślubowanie I klas

17 października br. pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Do tego ważnego dnia przygotowywali się długo, by udowodnić, że nie są już przedszkolakami, lecz prawdziwymi uczniami.

Na uroczystość zaproszeni zostali rodzice, nauczyciele oraz wszyscy uczniowie. Najmłodsi pomagali dobrej wróżce zdobyć klucze, które pomogły im znaleźć się w Krainie Mądrości. Wykazali się różnymi umiejętnościami. Pokazali, że znają swoją Ojczyznę oraz reguły i zasady panujące w szkole. Udowodnili, że pięknie recytują i śpiewają. Po złożonym ślubowaniu zostali obdarowani upominkami przez starszych kolegów. Ci też zapewniali, że zawsze będą służyć im radą i pomocą. 

Uroczystego pasowania dokonywał dyr. D. Latarowski oraz sekretarz miasta R. Wolwark, na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali pieśń szkoły oraz wykonali pamiątkowe fotografie. Wychowawczyniami I klas są K. Tydelska i D. Wojsław."Niech Was jedynki nie spotykają
a szóstki same się do Was pchają... "  :)


fot. e-Grajewo.plKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.