piątek, 3 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 1147 wyświetleń

LO na BTI Białostocki Test Informatyków

Białostocki Test Informatyków (BTI) – to bardzo dobry przykład współpracy Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej z branżą IT.

Pytania konkursowe są przygotowywane przez firmy z branży IT. Uczniowie szkół średnich – mają niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić się w trudniejszych wyzwaniach niż przerabiają na informatyce w szkole, ponieważ rozwiązują te same zadania co studenci. Białostocki Test Informatyków to wydarzenie, którego nie mogą przeoczyć pasjonaci informatyki, a przede wszystkim osoby planujące pracę w branży IT.

Dlatego Nasi uczniowie wzięli udział i jak zwykle pokazali klasę. Jakub Cisło uczeń klasy maturalnej zajął drugie miejsce w kategorii " Technologie mobilne " i między innymi wygrał płatne praktyki w okresie wakacyjnym w firmie PLUM.

Niech Twój sukces będzie motywacją dla innych do ciężkiej pracy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.