wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

Litwini "lubią" BMW

Litwini

Funkcjonariusze z Placówki SG w Płaskiej odzyskali skradzione w Belgii BMW X6 M. Wartość samochodu szacuje się na 325 tys. zł.

1 lipca br. patrol Straży Granicznej pełniący służbę w gminie Płaska przystąpił do kontroli jadących w bliskiej odległości od siebie dwóch samochodów. Kierowca pierwszego auta - Audi A4 na litewskich tablicach rejestracyjnych zatrzymał się do  kontroli, natomiast kierowca BMW X6 M na belgijskich numerach na widok funkcjonariuszy zawrócił i rozpoczął ucieczkę. Informację o unikającym kontroli aucie przekazano funkcjonariuszom Straży Granicznej ze współdziałającego patrolu, który zatrzymał samochód.

Jak się okazało pojazdy jechały razem.  Audi A4 w roli „pilota” przed dwuletnim BMW X6 M, które zostało skradzione w Belgii. Szacunkowa wartośc odzyskanego BMW to około 325 tys. zł. Obywateli Litwy - kierowców obu aut i pasażera Audi  wraz z zatrzymanymi pojazdami po wykonaniu niezbędnych czynności przekazano funkcjonariuszom Policji. - http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.