Warto przeczytać

Like na YouTube - dlaczego są tak ważne

Like na Youtube - dlaczego są tak ważne

Youtube like – to po prostu pozytywne oceny do każdego filmu opublikowanego na YouTube. W Polsce polubienia na YouTube to bardzo często łapki w górę, polubienia lajki, ponieważ nie ma oficjalnego terminu, który byłby poprawnym nazewnictwem. Kciukiem w górę widzowie mogą powiedzieć twórcy, jakie emocje wywołuje w nich dany film, co może wpłynąć na inne podobne filmy w przyszłości. Dla YouTuberów jest to element odniesienia, jak dany film wypada w porównaniu z poprzednimi i treściami innych artystów.

To jednak nie wszystko, pozytywne oceny i są ważne dla algorytmów przy promocji danego filmu, dlatego często youtuberzy proszą o zostawianie lajków, aby dotrzeć do większej ilości osób.  Oczywiście im większa ilość polubień, tym bardziej prawdopodobne film będzie na stronie głównej, lub będzie w polecanych po prawej stronie obok odtwarzacza. Jeśli tak się stanie, zauważysz znaczny wzrost liczby nowych subskrybentów, wyświetleń w YouTube i komentarzy pod Twoim filmem. Oczywiście możesz wpływać na promocję, kupując lajki na YouTube i jest to bezpieczny proces, który pomoże Ci zdobyć upragnioną popularność. 


Dlaczego lajki YT są takie ważne?

Chociaż od dawna uważano, że tylko pozytywy były odpowiedzialne za pozycjonowanie filmu, dowiedzieliśmy się, że serwis wykorzystuje sumę pozytywów i negatywów i poleca film na tym dany film. Oczywiście wiele czynników nadal ma znaczenie, w tym całkowite obejrzenie filmu, ale widzowie często powinni oceniać sam film na podstawie istniejących opinii. Często liczba ocen wpływa na reakcję widza, nawet jeśli nie obejrzał go jeszcze całego. Jest to potwierdzony element psychologiczny, dlatego liczba polubień na YouTube powinna być wysoka, aby zapewnić pozytywny odbiór filmu.

W skrócie - Co dają like na YouTube:

  • Pomagają filmowi docierać do nowych osób.
  • Przedstawiają, jak bardzo film podoba się widzom.
  • Są elementem wpływającym na pozycję w wyszukiwaniach.
  • Przydają się przy szybkim budowaniu kanału.

 

Jak zdobyć lajki na YT

Niestety nie ma jednego, prostego sposobu an zwiększenie ilości polubień na YouTube. Tylko widzowie dają łapki w górę, jeśli wideo im się podoba.


Najlepszą metodą jest tworzenie bardzo angażujących treści, które zachęcą do oglądania filmów, śledzenia kanału oraz dodatkowych działań pod komentarzami i kciukami w górę. Jeśli Twoje filmy dotyczą popularnych tematów, czeka Cię bardzo trudne zadanie. Konkurencja jest na pewno bardzo silna i po prostu trudno przyciągnąć ich uwagę. Dlatego youtuberzy często proszą o zostawienie kciuka po obejrzeniu filmu, jeśli film się podoba. Dla twórców filmów youtube to szansa na to, aby film był popularniejszy.

Czytaj dalej, jeśli chcesz kupić polubienia.


Czy warto kupić like na YouTube

Możesz mieć wątpliwości co do opłacalności kupowania łapek w górę YouTube. Może nigdy wcześniej nie inwestowałeś w promocję swojego kanału na mediach społecznościowych lub boisz się, że to nie zadziała? Jeśli chcesz, aby Twój kanał przyciągnął uwagę, przechytrz algorytm YouTube i kup like. Wykorzystywane są do tego kanały promocji i prawdziwe konta. Jest to więc mniej więcej tak dobre, jak zdobycie kilku tysięcy polubień przez popularnego twórcę. Jest tak wiele naszych kanałów YouTube, że samo tworzenie filmów nie zapewni pożądanej popularności. Jeśli chcesz się wyróżnić, musisz używać różnych sposobów do promowania filmów, takich jak kupowanie polubień na YouTube, które polecają Cię w filmach z innymi twórcami. Ile kosztują Like na YouTube? Łapki w górę na YouTube są naprawdę tanie. Już niewielka inwestycja pozwoli Ci cieszyć się z dużej ilości polubień Twoich filmów. Kupując polubienia jest to dobry sposób by umocnić pozycję filmu, ocieplić wizerunek lub dotrzeć do nowych widzów.


Kupowanie lajków na YouTube jako strategia marketingowa

Przycisk „Lubię to” na filmach YouTube jest decydujący dla większości widzów.  Jest to główny powód, dla którego wiele firm korzysta z polubień YouTube, aby poprawić swój sukces marketingowy i sprzedaż. Kupowanie polubień w YouTube może zapewnić Twojej firmie przewagę konkurencyjną nad innymi konkurentami. Pomaga również zwiększyć zaangażowanie klientów i świadomość marki, dzięki czemu możesz zainteresować konsumentów oglądaniem Twojego filmu. Otrzymywanie polubień dla Twoich filmów jest niezbędne. Aby upewnić się, że widzowie będą chcieli oglądać film do końca możesz kupić lajki.


Czego nie robić?

Naprawdę nie warto tracić czasu na wymianę lajków na lajki. Innym złym pomysłem jest spamowanie na Facebooku lub w komentarzach pod filmami twórców. Dlaczego nie powinieneś tego robić? Po pierwsze, to strata czasu. Zamiast tego możesz zapisać inny, zrobić lepszą miniaturę lub napisać interesujący opis, aby zwiększyć prawdopodobieństwo obejrzenia Twojego filmu. Po drugie to po prostu nie działa.


Każdy, kto przesyła tego typu filmy do grup, po prostu na tym, co YouTube lubi gromadzić, nie mając nic w zamian. Ponadto, jeśli dodasz linki do swoich wszędzie, możesz zirytować wiele osób, wszystko z innym skutkiem niż zamierzone.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.