czwartek, 23 września 2021

Kultura i rozrywka

"Legalne wagary" w ZSS

Wiosna już nam miłościwie panuje, ale pogoda jest jeszcze na tyle zdradliwa, że wyjście na spacer może skończyć się chorobą. Z tego właśnie powodu w dniu 21 marca Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem i zaprzyjaźnionymi nauczycielami zorganizował „legalne wagary”. 

Na kilka dni przed imprezą ogłosiliśmy konkurs na rebus do wylosowanego przysłowia oraz zaproponowaliśmy chętnym klasom rysunkową interpretację wybranego wiersza o tematyce wiosennej. Wszystkie prace przyozdobiły ściany sali gimnastycznej, na którą udali się tuż po godzinie 9.00 wszyscy „wagarowicze”.

Atrakcji przygotowaliśmy moc: odważni sprawdzali się w konkurencjach sportowych, inni gimnastykowali umysły rozwiązując łamigłówki, zagadki, puzzle czy zgłębiając tajniki origami. Jednak największym powodzeniem cieszył się koncert karaoke. Udział w nim brali nie tylko nasi koledzy i koleżanki, ale też wychowawcy i nauczyciele! Zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy na ostatnie lekcje. Czasem jednak warto spędzić w szkole Dzień Wagarowicza.
Samorząd Uczniowski

 

P.S. Zachęcamy do rozwiązania naszych konkursowych rebusów!

czwartek, 23 września 2021

Jesienny Piknik z MotoWilkami

czwartek, 23 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.