Warto przeczytać

Książka World of Warcraft - nie tylko dla fanów uniwersum

Książki World of Warcraft to seria, która powstała na bazie bardzo popularnej gry komputerowej. Tworzą ją autorzy tacy jak Madeleine Roux, Christie Golden, Aaron Rosenberg, William King i Jaina Proudmoore. Uniwersum Warcrafta to nie tylko znana gra komputerowa, ale i opowiadania zbiorowe. Jeśli chodzi o książki World of Warcraft - są one osadzone w tematyce fantastyczno-magicznej, zatem polubią je również czytelniczy fantasy. Wielbiciele serii World of Warcraft to głównie młode osoby. Do czytania książek z serii Warcraft zabierają się też osoby w dojrzałym wieku. Uniwersum wciąga do powieści wszystkich fanów świetnej literatury. Podaruj bliskiej osobie książki o Uniwersum World of Warcraft.


1 Książki World of Warcraft

2. Gdzie kupić Warcraft książki World of Warcraft książki


Świetna książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Zbliżają się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Już teraz warto zastanowić się, jakie wybrać prezenty dla osób bliskich. W Polsce ogromną popularnością cieszą się książki z serii World of Warcraft. Szczególnie są popularne wśród młodego pokolenia. Warcraft książki to lektura dla fanów uwielbianej gry komputerowej. Przy wyborze prezentów książkowych na Gwiazdkę nie zawsze trzeba brać pod uwagę kryterium wieku. Każdy przecież może mieć chęć na niezwykłą literacką przygodę.


Książki World of Warcraft


W skład serii wchodzą między innymi „Dzień smoka”, „Władca klanów”, „Ostatni strażnik”, „Dusza Demona”, „Krąg nienawiści”, „Narodziny Hordy”, „Arthas. Przebudzenie Króla Lisza”, „Wichry wojny”, „Cienie Hordy”, „Zbrodnie wojenne”, a także „Cisza przed burzą” i „Nadciągający cień”. Seria składa się z około 30 pozycji, przy czym nie wszystkie są dostępne w języku polskim. Seria stale wzrasta — przewidywane jest powstanie kolejnych tomów. Książki można czytać według kolejności ich powstania. Można je też poznawać bez zachowania chronologii.


Gdzie kupić książki Warcraft


Najwygodniej jest kupować książki w sieci Empik. Książki z tej serii w zasadzie można kupić w większości księgarni, ale mogą się różnić ceną, terminem i kosztami dostawy. Nie jest powiedziane, że zamawiając prezenty na Święta Bożego Narodzenie, wysyłka dojdzie na czas. Gwiazdka to czas intensywnych zakupów, dlatego najlepiej jest składać zamówienia w sprawdzonych miejscach. Książkę można spakować w świąteczną torebkę. Można ją również kupić w wersji elektronicznej. Ma to największy sens, gdy osoba obdarowywana dysponuje odpowiednim czytnikiem. E-book może być również dostępny w wersji .pdf.

 

 

czwartek, 26 stycznia 2023

Jak nosić damskie bluzy?

środa, 25 stycznia 2023

Jak odnaleźć numer działki?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.