poniedziałek, 25 października 2021

Kraj

  • 6 komentarzy
  • 3213 wyświetleń

Krowa porażona prądem

Krowa porażona prądem

 

52-latek, który ogrodził pole drutem pod napięciem, usłyszał zarzuty

 
52-letni właściciel pola kukurydzy usłyszał zarzuty narażenia na utratę życia lub zdrowia 24-latki i 30-latka, kradzieży energii oraz usiłowania kłusownictwa. Podejrzany nie kwestionował swojej winy. Teraz odpowie przed sądem. 52-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Przypomnijmy:
W miniony czwartek 24-letnia kobieta, jej 30-letni brat oraz krowa zostali porażeni pradem. Wszyscy przebywali na polu kukurydzy należącym do sąsiada, które było ogrodzone drutem pod napieciem 230V. Ponadto policjanci podczas obchodu pola 52-latka znaleźli  wnyk oraz dwa padniete dziki. Właściciel terenu został zatrzymany w policyjnej celi.
Kobieta i mężczyzna nie odnieśli obrażeń zagrażajacych ich życiu. Krowa również przeżyła porażenie prądem.
Na podstawie materiału zgromadzonego przez policjantów 52-latkowi zostały przedstawione zarzuty. Za narażenia na utratę życia lub zdrowia osób, kradzież energii oraz usiłowanie kłusownictwa grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (6)

w koncu z dzikami ktos zrobi porzadek bo wyjadaja na polach i niszczą wszystko

było wchodzić w czyją kukurydzę to mają za swoje ,lepiej niech pilnują własnego nosa:)

To po co sąsiedzi wchodzą nie na swoje pole ??

napewno szli po krowy na siasiada pole. proste.

Z tym prądem to troche nie wyszło ale na te dziki to dobrze .

moim zdaniem nie potrzebnie tam weszli a teraz sasiad ma problemy moim zdaniem dobrze ze tak sie stalo zapamietaja zeby wiecej nie wchodzic na czyjes pole a z dzikami tez dobrze wiem jakie szkody niosa i to czlowieka denerwuje

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.