poniedziałek, 2 października 2023

997

  • 7 komentarzy
  • 12910 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działania Komendy Powiatowej Policji w Grajewie za okres od 08.03-10.03.2006 roku

1. Nietrzeźwy kierujący
W miejscowości Sulewo Prusy gm. Wąsosz policjanci zatrzymali do kontroli drogowej     młodego mężczyznę w wieku 29 lat, który kierował samochodem osobowym m-ki Seat Toledo. Użyte urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało 1.63 promila.

2. Kradzież samochodu
 W nocy 08.03.2006 roku na drodze Mazewo-Niedźwiadna gm. Szczuczyn dla mieszkańca Kolna zepsuł się samochód m-ki Fiat Siena. Nie byłoby w tym nic niezwykłego. Jednak gdy wrócił aby go naprawić pojazdu już nie było.

Apelujemy do osób, które mogły przejeżdżać tą trasą w godz.19.00 do 23.00 o informacje, na temat zdarzenia. Być może ktoś widział skradziony pojazd w innej miejscowości. Kolor pojazdu to ciemny grafit, tablice rejestracyjne kolneńskie.

www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (7)

coś mi się wydaje że ten samochód nie zepsuł się przypadkiem

Bardzo podejrzana sprawa. A jak stare bylo to auto?

niebiescy cieszą się jak dzieci jak uda im się złapać kogoś w stanie wskazującym, albo pieszemu wlepić mandat za przekraczanie jezdni w miejscu niedozwolonym, natomiast prawdziwi bandyci krążą sobie bezkarnie.

Boją się ich dotknąć bo wiedzą co im za to grozi.

Weźcie się niebiescy lepiej do roboty zamiast jeździć polnymi drogami i czekać na jakiegoś podpitego rolnika na drodze którą przejeżdża 10 samochodów dziennie.

Dlaczego na tej stronie nie został umieszczony artykuł o policjancie złodziejaszku z hipermarketu?!To nie wszystko ale są tacy, którzy korzystają z rynkowych sprzedawców a szczególnie w piątki.Jak policjant może odbierać codzienny chleb handlujacemu legalnie??

Już dzisiaj nie można sobie w spokoju w sklepie piwka popić bo cie łapią i zaraz zabierają prawo jazdy chociaż jesteś z tej samej wioski.

A co w Twojej wiosce inne panuje prawo? Piłeś, nie jedż! Brawo POLICJA! Powinni jeszcze Ciebie ukarać za picie piwa w sklepie.Do poprzedniego postu natomiast: zobacz kolego ,jakiego okresu dotyczą podane zdarzenia i zauważ, że przedstawiają one zdarzenia, które zaistniały na terenie powiatu grajewskiego.Sprawa policjanta złodziejaszka miała miejsce w Białymstoku, a artykuł o tym zamieszczono na innej stronie. Trudno go powielać w różnych miejscach, chyba że ten fakt Ciebie mocno podnieca, więc wydrukuj artykuł i noś przy sobie, nawet jak idziesz spać!

I bardzo dobrze,że jeżdżą polnymi drogami policjanci,gdyż zaczyna sie od jednego piwka i na tym sie nie kończy a po takim udanym przejeździe wypija sie wiecej i wyrusza sie w trase!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.