czwartek, 7 grudnia 2023

997

  • 9 komentarzy
  • 10833 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 27.07.2005r. do 31.07.2005r.

1.Kradzież mieszkaniowa.
W Grajewie na os. Południu w ostatnim okresie czasu odnotowano dwa przestępstwa w kategorii kradzież z włamaniem do mieszkania. Sprawcy wykorzystali nieobecność domowników i dokonali kradzieży złotej biżuterii. W roku 2005r. jest to już czwarty przypadek podobnego przestępstwa.

APELUJEMY! do mieszkańców Grajewa, a zwłaszcza do mieszkańców os. Południe o zwracanie uwagi na osoby, które bez celu przebywają w klatkach schodowych lub przez dłuższy okres czasu obserwują zachowania mieszkańców bloku. O swoich spostrzeżeniach prosimy informować Policję w celu niedopuszczenia do dalszych przestępstw.

2.Rozbój.
W dniu 29.07.2005 roku starsza mieszkanka Grajewa poinformowała policjantów, że dwóch nieznanych jej sprawców dokonało wtargnięcia do jej domu, gdzie przy pomocy noża zażądali portfela z pieniędzmi. Sprawcy po dokonaniu przestępstwa oddalili się w nieznanym kierunku. W wyniku błyskawicznych działań policjantów i użytego psa służbowego sprawców zatrzymano na os. Centrum.

3.Kradzież paliwa.
W nocy z 29/30.07.2005 roku w m. Ciszewo gm. Rajgród nieustaleni dotychczas sprawcy dokonali kradzieży beczki z olejem napędowym wartości 460 zł.

Ponadto odnotowano 5 zdarzeń drogowych, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w ruchu drogowym Ujawniono i zatrzymano również 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami po drogach Powiatu.

mł. asp. A. Łagodziński KPP Grajewo
www.policja.e-grajewo.plśroda, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (9)

Co nie piszecie ilu złapaliścxi w krzakach krzaki to wy można przejechać Polske i nie zobaczyć .. w czapce ale wjedz do Grajewa to patrz na krzaki bo tam siedzi .. z pipiduwy co słabo pisze i mówi żeby nie policja to do dziś byście spali na dworcu przeciesz tam pracuje mało ludzi co mają pojencie co robią a reszcie do dzis wystaje słoma z butów mniej w krzakach a więcej roboty nie spać nocami za gararzami i nie łapać w nocy jak leci ..

Nic nie rozumiem z tego bełkotu czytelniku !!

może Ty siedzisz w tych krzakach, bo z Twoją ortografią bardzo kiepsko....

Jemu chyba chodzi zeby chciał wsapic do policji:D

koles, nie dosc ze piszesz niezrozumiale, to jeszcze jakie bledy robisz :/

Czytelnik to może i tak ale żeby od razu pisarz?

moim zdaniem policja powinna lapac winnych a nie niewinnych ja juz co o tym wiem i to jest bardzo przykre co sie dzieje .Spotkalam sie z wrednymi policjantami ktorzy traktuja ludzi jak smieci tak nie powinno byc a oni niszcza wszystko pomyslcie bo bedzie za pozno

odemnie proszę sie odczepić jak byście nie wiedzieli co sie dzieje i jak ta policja się zachowuje a wy tylko patrzycie na slownictwo to dotyczy wyłcznie Zucha, bebecha, jesteście do dupyyyyyyyyyy i ja jestem dziewczyną nie potraficie nawet czytać

ależ w Grajewie mamy samych poprawnych polonistów, brak dysortografii - to jest jest dobry atak i samoobrona :). tylko ze problem nie leży w samej ortografii ale w tym co złego dzieje sie na ulicach Grajewa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.