piątek, 21 czerwca 2024

997

  • 8 komentarzy
  • 9933 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 18 - 24.04.2005r.

1. Kradzież mienia
W dniu 18.04.2005r. właścicielka sklepu spożywczego z Os. Centrum w Grajewie zgłosiła kradzież kart telefonicznych na ogólna wartość 925 zł. Sprawca kradzieży jest ustalony i stanie za swój czyn przed sądem.

2. Kradzież mienia
W nocy z 23 na 24.04.2005r. na parkingu osiedlowym przy bloku nr 23 Os. Centrum dokonano kradzieży 4 kołpaków, anteny samochodowej i znaczka logo z zaparkowanego tam samochodu osobowego marki Volkswagen. Wysokość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 800zł.

APELUJEMY do mieszkańców Os. Centrum, a zwłaszcza bloku nr 23, którzy mogli być świadkami zdarzenia o pomoc w ustaleniu sprawcy zaistniałej kradzieży. Zapewniamy anonimowość.

Ponadto odnotowano 13 kolizji i wypadków drogowych, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w ruchu drogowym
Policjanci KPP Grajewo ujawnili i zatrzymali także 18 nietrzeźwych kierujących.

mł.asp. Andrzej Łagodziński KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (8)

ale niegrzecznie

Niestety nie wszystkich złapaliście!Ci z górki wam umknęli!

Podobno jeszcze halogieny walneli.

mogli zabrac caly

no zeby logo wv kradli---------może do malucha?

nie dacie rady zlapac wszystkich ale wstyd

Ludzie dlaczego wy mowicie zle na nasza grajewska policje, ze nie zlapali tego lub tamtego,a wy to widzieliscie a za pol roku wam cos ginie i nie wiecie co zrobic - robcie tak dalej to napewno nic sie nie zmieni oni nie sa nadludzmi tylko takimi samymi ludzmi jak ja i ty ktorzy bronia prawa.

co za zlodzije u laallaal

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.