poniedziałek, 4 grudnia 2023

997

  • 2 komentarzy
  • 9692 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 04.04.2005r. do 10.04.2005r.

1. Kradzież mienia
W dniu 05.04.2005r. w miejscowości Kol. Prawa gm. Rajgród nieznani sprawcy dokonali kradzieży z prywatnej posesji oleju napędowego w ilości 150 litrów olej przechowywany był na podwórku posesji w plastykowych pojemnikach.

2. Uszkodzenie mienia
W dniu 05.04.2005r. w Grajewie na Os. Południe przy bloku nr 17 nieznani sprawcy umyślnie uszkodzili zaparkowany samochód osobowy m-ki Ford Probe należący do mieszkańca bloku.

3. Nielegalny połów ryb
W nocy 05.04.2005r. funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej powiadomili, iż zatrzymali na rozlewiskach rzeki Jegrzni trzech mężczyzn pochodzących z Rajgrodu trudniących się nielegalnym połowem ryb za pomocą ościenia. Sprawcy odpowiedzą przed sądem za popełnione przestępstwo.

4. Kradzież telefonu komórkowego
W dniu 06.05.2005r. w Wąsoszu w Szkole Podstawowej nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Motorola C 200 należący do uczennicy tejże szkoły.

APELUJEMY do internautów mieszkających w Wąsoszu, a przeglądających naszą stronę o udzielenie informacji na temat kradzieży.

5. Wypadek drogowy
W dniu 08.04.2005r. ok. godz. 19.00 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie w pobliżu kościoła doszło do zderzenia się 2 pojazdów. W wyniku zderzenia rannych zostało 4 osoby, które zostały przewiezione do Szpitala Ogólnego. Kierujący byli trzeźwi, a przyczyna wypadku jest badana przez policjantów KPP Grajewo.

6. Kradzież pieniędzy
W dniu 10.04.2005r. w miejscowości Skrodzkie gm. Rajgród osoby narodowości romskiej z mieszkania mieszkańca wsi dokonali kradzieży pieniędzy w znacznej kwocie. Jest to już kolejne zdarzenie, gdzie sprawcy wykorzystują naiwność i nieuwagę domownika.

APELUJEMY do wszystkich osób z prośbą o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie transakcji handlowych z obywatelami narodowości romskiej, aby uchronić się przed kradzieżą.
W minionym tygodniu odnotowano 5 zdarzeń drogowych oraz zatrzymano 7 nietrzeźwych kierujących.

mł.asp.Andrzej Łagodziński KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (2)

my jako mieszkańcy osiedla Centrum mamy prośbę do szanownej policji o interwencję na naszym osiedlu. Ostatnio coraz częściej dochodzi na naszych oczach na pojedynki, bójki nie wiem jak to nazwać - ale czujemy się tak jak byśmy mieszkali na slamsach. Może dlatego że mieszkamy tak blisko i tak daleko od policji bloki !- bo zaledwie 2 kroki. coraz częściej dochodzi do bójek . Cała zbiórka u .. w barze i dla kogo wlać, a potem się ganiają z B...i jego synalkiem. Synalek zaopatrzony w gaz a ... w pałę zakończoną ołowiem i dalej po osiedlu. Wstyd się przyznać ale w naszych blokach mieszkają policjanci. Taki Pan ... i wielu innych i nie widzą co się zaczyna już dziać przed ich oknami jak i przed naszymi. Przychodzą z innych osiedli same zbóje. Bo całym ściągiem jest bar, piją, bluzgają leją przed barem i blokami, czy ma tak wyglądać nase życie w takim blokowisku z takimi atrakcjami. Wydaję się nam że jakoś do tej pory był spokój, ale jak co roku temat ... z synem i inni - wydaję się nam że będzie jakaś interwencja i spokój na naszym osiedlu zapanuje. A tak naprawdę to wniosek do Pana Burmistrza o zamknięcie baru - bo my już mamy dość oglądania pijakow i ich pijanego bełkotu i oglądania ich genitalii. Tu jest osiedle młodych ludzi i w koło jest dużo małych dzieci, a może trzeba aby wydarzyła się tragedia, to wtedy będzie się dyskutować co należy zrobić. Czy policja to boi się łobuzów, a ludzi prostych karze - jak to jest Panie Komendancie. A tak poza tym to od kiedy dzieciom niepełnoletnim daję się koncesję na prowadzenie baru z alkoholem bo tam my rodziców nie widzimy już od roku a moze i więcej. My nie chcemy go na naszym osiedlu już ktoś nam obiecał, że go zlikwiduje i dalej nic- puste obiecanki.

Nie wiem, czy piszę pod właściwy adres. ale nie wiem do kogo można zwrócić się z tym problemem. Otóż jestem coraz bardziej zbulwersowana faktem parkowania samochodów na deptakach. Są one tak obstawione wszelkimi pojazdami, że niejednokrotnie nie ma możliwości normalnego przejścia. Często idąc z małym dzieckiem muszę bardzo uważać, aby nie zostało ono potrącone przez samochód właśnie wjeżdżający na chodnik. Czy już nawet w takim miejscu nie można czuć się bezpiecznie?! Rozumiem, że w naszym mieście nie ma zbyt wiele miejsc do parkowania, ale czy muszą to być właśnie deptaki ?! Często prowadząc wózek muszę zejść na jezdnię ponieważ nie mam możliwości ominięcia stojącego samochodu. Czy to naprawdę musi tak być?!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.