niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

Kronika 998

W dniu 28.10.2004r. o godzinie 0855 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Wólka Mała (droga krajowa Nr 61). W zdarzeniu udział brały samochody osobowe Tico i Fiat Punto. W wyniku wypadku 3 osoby zostały ranne a jedna poniosła śmierć. Straty oszacowano na 35 tys. zł. W likwidacji skutków zdarzenia udział brały dwa zastępy z JRG, 6 strażaków oraz jedno OSP KSRG, osób 4

W dniu 03.11.2004r. o godzinie 1125 straż pożarna została wezwana do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Grajewie na ul. Wojska Polskiego. W obiekcie wyczuwalna była woń gazu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostek PSP stwierdzono ,że dzieci i nauczyciele znajdują się na zewnątrz budynku. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych oraz przy pomocy wykrywacza gazów MG 140 przeszukali pomieszczenia jak również dokonali pomiarów na obecność gazów w powietrzu. Po stwierdzeniu, że nie ma zagrożenia dla zdrowia i życia uczniów działania zakończono. W działaniach udział brały jeden zastęp PSP, 6 ratowników.

STRAŻ GRAJEWO

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.