Wiadomości

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 25.10.2010 r. – 02.11.2010 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 15 zdarzeń, w tym 6 pożarów, 8 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.
Ogółem od początku roku zanotowano 939 zdarzeń, w tym 177 pożarów,   755 miejscowych zagrożeń i 7 alarmów fałszywych. Ogólna liczba osób poszkodowanych  w powstałych zdarzeniach to 12 ofiar śmiertelnych i 94 osoby ranne.

W dniu 27.10.2010 r. o godzinie 17.35 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Grajewie na ulicy Wojska Polskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu SRT stwierdzono, że zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenie nikt nie został poszkodowany. W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp PSP,  Policja oraz Pomoc Drogowa.

W dniu 28.10.2010 r. o godzinie 13.17 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Grajewie odebrał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego Renault z samochodem Mercedes Bus w miejscowości Adamowo(droga nr 61). W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. W działaniach ratowniczych uczestniczyły  zastęp SRt z JRG Grajewo, SLRt z OSP KSRG Szczuczyn, oraz Policja, Pogotowie Ratunkowe,  Pomoc drogowa.

W dniu 02.11.2010 r. o godzinie 16.17 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Grajewie na ulicy Piłsudskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu SRt stwierdzono, że zderzył się samochód osobowy marki Toyota Avensis z ciężarowym Mercedesem Actros. W wyniku zdarzenia 2 osoby odniosły  obrażenia ciała i zostały przetransportowane do Szpitala Ogólnego w Grajewie. W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp PSP z JRG Grajewo,  Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

  
Rzecznik Prasowy KP PSP w Grajewie
mł. bryg. Andrzej Jabłoński

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.