Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997

11.10.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 10.56 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Ełckiej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący skodą – mieszkaniec Elbląga nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył fiata, którym kierował mieszkaniec Ełku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Wyrąb i kradzież drzewa

O godzinie 14.58 dyżurny został poinformowany, że nieznany sprawca wyrąbał i ukradł drzewo z działki położonej niedaleko miejscowości Zacieczki w gminie Szczuczyn. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 180 zł.

12.10.2010

Kradzież roweru

W Szczuczynie z piwnicy bloku przy ul. Sienkiewicza w okresie czasu od 08.10-10.10.2010 roku złodziej ukradł rower. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 600zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 10.27 dyżurny został poinformowany, że w Rajgrodzie na ul. Warszawskiej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący ciągnikiem rolniczym – mieszkaniec gminy Rajgród nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu i doprowadził do zderzenia  z volkswagenem, którym kierował obywatel Litwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

13.10.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 14.48 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę ok. 40 zł. Sprawca kradzież został ukarany mandatem karnym.

14.10.2010

Uszkodzenie mienia

O godzinie 13.00 mieszkaniec Warszawy poinformował dyżurnego, że w godzinach 11.00-14.00  na parkingu w Grajewie przy ul. Piłsudskiego nieznany sprawca zarysował lakier tylnych drzwi opla, który to stanowi jego własność. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 1500  zł.

 

W ciągu czterech dni grajewscy policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców. Rekordowy wynik to ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

 Grajewscy policjanci w ciągu czterech dni zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie okazał się 51-latek, który poruszał się rowerem. Alkomat wykazał u niego ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Niewiele mniej miał 53- latek, który kierował oplem. W jego przypadku alkomat pokazał prawie 2,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast ponad 1,4  promila urządzenie wykazało u 52 -latka, który wsiadł za kierownicę vectry. Pozostali zatrzymani mieli od 1 do 1,3 promila alkoholu.

Teraz wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.


KPP w Grajewie

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.