Wiadomości

Kronika 997

13.09.2010

Kradzież radioodtwarzacza

O godzinie 11.18 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego, że w okresie czasu od 11.09 - 13.09.2010 roku z niezabezpieczonego samochodu m-ki Nissan, zaparkowanego na ul. Sportowej w Grajewie, złodziej ukradł radioodtwarzacz. Wartość straty właściciel oszacował na kwotę 100 zł.

14.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 15.12 w Grajewie na trasie 61 doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący ciągnikiem rolniczym  mieszkaniec gminy Szczuczyn nie zasygnalizował zmiany kierunku jazdy, natomiast kierujący tirem mieszkaniec miejscowości Dąbrówka Nowa nie zastosował się do linii P-3 ( „ linia jednostronnie przekraczalna”), w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Obaj kierujący zostali ukarani mandatami karnymi.

Wypadek drogowy

O godzinie 12.41 w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Kopernika, Koszarowej i Dwornej doszło wypadku drogowego. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący fiatem mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w forda, którym kierował również  mieszkaniec Grajewa. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący fiatem trafił do szpitala. Grajewscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

16.09.2010

Kradzież tablicy rejestracyjnej

O godzinie 9.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w Grajewie na ul. Koszarowej złodzieje ukradli tablicę rejestracyjną z samochodu m- ki  Toyota Avensis. Właściciel oszacował straty na kwotę 100 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 14.34 na drodze Szczuczyn - Chojnowo doszło do kolizji drogowej.  Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący daewoo, mieszkaniec miejscowości Kaliszki nie zachował należytej ostrożności podczas manewru cofania i zderzył się z matizem, którym kierował mieszkaniec gm. Wąsosz. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

17.09.2010

Wybicie szyby seacie

O godzinie 23.30 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie nieznany sprawca wybił boczną szybę w seacie. Pojazd był zaparkowany na os. Centrum. Właściciel samochodu oszacował starty na 200 zł.

Osoba poszukiwana

O godzinie 19.50 policjanci zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

18.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 17.35 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada z Wierzbową  doszło do kolizji drogowej.  Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący audi, mieszkaniec Grajewa nie zachował bezpiecznej odległości podczas manewru omijania i zderzył się z  passatem, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

19.09.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 8.10 policjanci zatrzymali 32 – letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach.

Osoba poszukiwana

O godzinie 19.50 policjanci zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

KPP  w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.