Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 10896 wyświetleń

Kradła torebki podczas mszy

Zatrzymali 24-latkę podejrzaną o kradzieże dwóch damskich torebek z tamtejszych kościołów.

Do jednej z kradzieży doszło w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. Parafia opublikowała nagranie i prosiła o pomoc w rozpoznaniu kobiety.

 

 

Zatrzymana kobieta powiedziała policjantom, że spodziewała się zatrzymania.

Po kilku dniach od zawiadomienia policjanci zatrzymali 24-latkę na ulicy w Suwałkach. Kobieta zdawała sobie sprawę, że jest poszukiwana i nie była zaskoczona zatrzymaniem. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że to nie jedyna kradzież na koncie suwalczanki. Wyszło na jaw, że w podobny sposób ukradła torebkę damską kilka dni wcześniej w innym kościele. Zatrzymana tłumaczyła mundurowym, że była zdesperowana, bo nie miała pieniędzy na podstawowe potrzeby. Ze skradzionych torebek zabierała pieniądze, a całą resztę przedmiotów wyrzucała do przypadkowych śmietników
- dodaje podinsp. Tomasz Krupa.

 

24-latka usłyszała dwa zarzuty kradzieży. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 

 

Komentarze (19)

złapać i łapy obciąć niech d... wyciera łokciem wstyd co za zachowanie masakra

A te w ławkach obok to nie zwróciły uwagi, że coś się kroi?

I do kosciola idzie tak sie modlic,WSTYD. Ale powinni ukarac i to....a wizerunek pokazac wszedzie by ze wstydu zapadla sie pod ziemie. Ale czy tacy ludzie wiedza co to wstyd??? Watpie.

Przecież siedzą obok dwie ciumy to nie widzą ,ze się kręci baba jak smród w przeręblu chyba takie rozmodlone ?

Edek zapytaj czemu nie zareagowały , bo w Du....ie mieli przyszli się modlić a nie patrzyć czy ktoś na diabła robi ,bo ja bym nawet nie spodziewał sie takiej sytuacji w takim miejscu ,a tu nawet i cegła na głowę może wylądować. AMEN.

lapy obciac i na syberie

a te dwie z lewej strony to wspólniczki?

Pewnie to jej nie pierwszy raz i sądzę, że miała wspólnika.

Widać ze to jakaś młoda dziewczyna , wstyd żeby kraść i to jeszcze w kościele ! A z drugiej strony nie powinno się zostawiać torebki w ławce tylko trzeba brać ze sobą , w dzisiejszych czasach to jak widać nawet w kościele mogą okraść . Mam nadzieję że ktoś rozpozna tą złodziejkę!!!!! I odpowie ona za swój czyn !!!!

Może to ktoś kto pięniedzy nie ma i dlatego został zmuszony do kradzieży.

To przez "roztargnienie" jak w przypadku prawnika, który wziął nie swoją kasę z lady w sklepie.

No to widac jak dobre duchy pracuja w kosciolach. Cale zycie sie modlimy do dobtych duchow a oni nas okradaja w imie boga. Bo pieniadze nie przynosza zbawienia. Trzeba zostawic w kosciele.

zllodziei na zldzeju jedzie izlodziejem pogania

Do Joli. A kto powiedział, że przyszła do Kościoła się modlić? Przyszła z zamiarem kradzieży a nie w celach modlitewnych...

słuchaj "Ostro Karać".to w naszym rządzie czym by się podcierali.....nosem za te ich kradzieże.nie mówię o tych szefach tej instytucji gdzie to zostało skradzione.To dopiero jest myślenie.

Jak to się mówi - biednego nie okradną a miejsce? No cóż, co tu gadać, jest takie powiedzenie: okazja czyni złodzieja.

Krzysztof - czy to, że nie masz pieniędzy uprawnia do kradzieży. Możesz w desperacji poprosić ale nie kraść. A poza tym praca jest- czasem owszem mało płatna ale jest - fakt ukraść prościej.

Krzysztof twoim tokiem myślenia to kraść może każdy jeśli stwierdzi że ma za co zatankować Maybacha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.