sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 5512 wyświetleń

Konkurs Piosenki Walentynkowej

Emilia Nagel i Natalia Kozikowska reprezentowały Szczuczyn w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej „Miłość niejedno ma imię” w Goniądzu w dniu 11 lutego b.r. Dziewczęta śpiewają w zespole „Mali Szczuczyniacy” pod kierunkiem starszego instruktora Andrzeja Szabelskiego w BCK – Miejski Dom Kultury i Sportu w Szczuczynie. Natalia Kozikowska zajęła III miejsce w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI zaś Emilia Nagel otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum.


 W konkursie wystąpiło ponad 40 wokalistów i wokalistek w pięciu kategoriach wiekowych, których oceniało jury w składzie: Joanna Jabłońska, Andrzej Joński oraz Tomasz Kłubowicz przyznając:

Kategoria: dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne:
wyróżnienie: Zespół „Nadbiebrzańskie Nutki” z GOK w Goniądzu
                          Duet Paulina Szewc i Paulina Samborska z MCEiRS w Goniądzu
Kategoria: soliści w wieku przedszkolnym:
I miejsce: Oliwia Popławska
II miejsce: Zuzanna Kulikowska z Przedszkola w Mońkach
III miejsce: Tola Niemotko z Niepublicznego Przedszkola Bajeczka w Mońkach
wyróżnienie: Magdalena Kulikowska z Przedszkola w Mońkach

Kategoria: soliści ze szkół podstawowych klas I-III:
I miejsce: Maya Zyskowska ze Stowarzyszenia KULTURA NIEZALEŻNA w Grajewie
II miejsce: Julia Drozdowska z ZSP
wyróżnienie: Hanna Makuła z GOK w Goniądzu

Kategoria: soliści ze szkół podstawowych klas IV-VI:
I miejsce: Kinga Stypułkowska z GOK w Goniądzu
II miejsce: Wiktor Zawadzki
III miejsce: Julia Kamińska z GOK w Goniądzu
                       Natalia Kozikowska z BCK w Szczuczynie
Kategoria: soliści z gimnazjum:
I miejsce: Laura Narolewska z ROK w Łomży
II miejsce: Maria Sawicka z HDK w Hajnówce
III miejsce: Artur Stypułkowski z GOK w Goniądzu
                        Damian Śliwiński z ROK w Łomży
wyróżnienie: Emilia Nagel z BCK w Szczuczynie
                         Michał Kobyliński z GOK w Goniądzu
Kategoria: soliści ze szkół średnich:
I miejsce: Magdalena Kamińska z GOK w Goniądzu
II miejsce: Paulina Samborska z MCEiRS w Goniądzu
III miejsce: Dominik Bajorek z ROK w Łomży


Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski BCK Szczuczyn

 

Komentarze (2)

Majeczko,gratulujemy,jesteś najlepsza

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.