poniedziałek, 20 września 2021

Kultura i rozrywka

Konkurs o Grajewie w SP 4

Konkurs o Grajewie w SP 4

W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie odbył się w Szkolny Konkurs Wiedzy o Grajewie pod hasłem „Czy znasz swoje miasto?”. W tym roku do udziału zaproszono uczniów klas IV i V, którzy wykazali się znajomością faktów z historii naszej miejscowości i czasów najnowszych. Test pisało 17 osób.

Największą wiedzą o Grajewie wykazała się Marta Pawełkowska, która uzyskała 18 punktów. Nieznacznie wyprzedziła Lenę Poniatowską – obie uczennice z klasy IV b - i Kalinę Kacprzak z klasy V b. Kolejne miejsca zajęli: Damian Żemajtys kl. V b, Waleria Zadrożna kl. IV c, Wiktoria Siedlecka kl. V a, Aleksander Rorbach kl. V c, Julia Krzemińska kl. V a i Julia Płochocka kl. V a, Szymon Jaśkowski kl. V b, Martyna Jaworska kl. V a, Martyna Mościcka kl. V a, Dawid Jarosz kl. V a, Aleksandra Maliszewska kl. IV c, Daniel Sarnacki kl. V c, Amelia Wiśniewska kl. V a i Anna Jaszewska kl. V a.


Zwycięzcy otrzymają nagrody na apelu szkolnym. Konkurs przygotowali i przeprowadzili: p. Anna Bukowska, p. Wiesław Jerulank i p. Lilla Pietrzykowska.

SP 4 Grajewo
 

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.