wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 8656 wyświetleń

Konkurs Biblioteczny 5 IV

Dnia 5 kwietnia 2006 r. w Publicznym Gimnazjum nr 3 odbędzie się I Międzygimnazjalny Konkurs Biblioteczny dotyczący wiedzy z zakresu edukacji czytelniczej. Do konkursu zgłosiło się 28 uczestników z różnych szkół powiatu grajewskiego.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 kwietnia o godz. 11.00 w Urzędzie Miasta Grajewo (sala konferencyjna). Fundatorami nagród są p. Eulalia Haponik właścicielka księgarni "Alfa" i p. Beata Szewczyk dyrektor PG nr 3. Konkurs przygotowały p.Anna Joka i p.Lidia Łepkowska.

Podczas spotkania będzie można również obejrzeć prace plastyczne gimnazjalistów zgłoszone na konkurs pod hasłem "Moje myśli". Na zakończenie organizator wystawy p. Tomasz Szewczyk wyłoni laureatów konkursu.
Uroczystość zakończy się sztukę teatralną pt. "On i one" przygotowaną przez zespół teatralny "Maska" PG 3 pod kierunkiem p.Ireneusza Kaczyńskiego i występem grupy tanecznej "Turbo" prowadzonej przez p. Beatę Antropik.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

Komentarze (2)

Oczywiście ide bo chce(napisałem przd tem od tak)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.