Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11817 wyświetleń

Koniec stacji paliw

Dokonano rozbiórki wysłużonej, nieczynnej już stacji paliw znajdującej się w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego, niedaleko siedziby Straży Pożarnej. Wcześniej teren dzierżawił prywatny właściciel, umowa nie została przedłużona. Dalsze działanie pochodzącej z lat sześćdziesiątych stacji wiązałoby się z dużymi kosztami. Na zbudowanej wg starych technologii stacji należałoby wymienić zbiorniki paliwowe znajdujące się w ziemi.

- Modernizacja stacji wyniosłaby kilkaset tysięcy złotych. Roczny koszt zużycia paliwa przez powiatową placówkę naszej straży wynosi niespełna 40 tys. zł. W rejonie funkcjonują stacje, które świadczą usługi dostawy paliwa, jest to ekonomiczne rozwiązanie. Likwidacja stacji ma również związek z ochroną środowiska, mimo tego, że była zamknięta w zbiornikach znajdowały się resztki paliwa i mogło dojść do skażenia gleby. Obecnie teren w okolicach komendy jest czysty – powiedział nam rzecznik KP PSP w Grajewie A. Jabłoński

e-Grajewo.pl

foto 4 - Grajewo, ul. Robotnicza - prace przy budowie nowej stacji paliw na ternie SM Mlekpol

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (3)

Szkoda :/ a zawsze tam tankowalem i bylo dobre paliwo

stacja z lat 60 ? To wtedy zlikwidowano w Grajewie jednostkę wojskową. A palwo było tam najgorsze w całym Grajewie.Grorsze nawet niż w innej stacji tego samego prywatnego właściciela.

do tej stacji zawsze przychodzilam na waxy ;D haha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.