Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 4687 wyświetleń

Koncert w rytmie rocka

Dnia 24 czerwca w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury odbył się koncert w rytmie rocka. Na scenie wystąpiły solistki pracujące na co dzień pod kierunkiem instruktora wokalu p. Aleksandry Szejdy.

Utalentowane dziewczęta to: Aleksandra Czaplicka, Alicja Markowska, Emilia Malinowska, Hanna Tyszkiewicz, Karolina Pliszka, Emilia Grabowska i Kinga Wróblewska.

Fantastyczną oprawę muzyczną zapewnił band w składzie: Andrzej Basiul (basista), Daniel Szejda (klawisze/wokal/prowadzenie), Karol Kiryłło (gitara elektryczna), Gabriel Antoniak (perkusista).

Koncert zakończyła brawurowym wykonaniem piosenki p. Aleksandra Szejda, która podziękowała solistkom za kolejny, wspólny rok pracy i świetne występy tego wieczoru. Wszystkie prezentujące się na scenie wokalistki otrzymały ufundowane przez Grajewskie Centrum Kultury upominki.

Serdecznie dziekujemy Państwu za obecność i wspólne oklaskiwanie utalentowanej, grajewskiej młodzieży. - GCK

 

fot. GCK

wtorek, 29 listopada 2022

Planetarium w ,,Dwójce"

poniedziałek, 28 listopada 2022

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca ?Grajewianie?

Komentarze (1)

Dziękujemy Pani Aleksandro, za przygotowanie naszych dziewcząt i zorganizowanie wspaniałego koncertu a muzykom za wspaniały akompaniament. Czekamy na kolejne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.