Kultura i rozrywka

Klub Miłośników Książki

 23 października br. po wakacyjnej przerwie Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie (wypożyczalnia dla dorosłych) zorganizowała spotkanie "Klubu Miłośników Książki”. 

Uczestnicy spotkania wysłuchali  wierszy pana Stanisława Bałdygi z tomiku pt. ”Blaski i cienie”,  które zaprezentowały panie:  Ania Niedźwiedzka i Elżbieta Szumska. Autor wierszy w swobodny i dowcipny sposób opowiedział o swojej twórczości, prezentując wcześniej napisane wiersze. Wiersze pana Bałdygi cechuje dobra obserwacja otaczającego nas świata. Pisane są sercem do serc wrażliwych.

W dalszej części spotkania zostały zaprezentowano nowości książkowe zakupione przez bibliotekę do Wypożyczalni dla Dorosłych. Informujemy, iż są one ujęte na stronie biblioteki (www.biblioteka.grajewo.pl) w katalogu online. Zachęcamy do korzystania wszystkich czytelników. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób. Wszystkim osobom obecnym dziękujemy za udział, m.in. p. wójtowi Gminy Grajewo Stanisławowi Szleterowi oraz sekretarzowi gminy p. Kazimierzowi  Grabowskiemu.

Zapraszamy na kolejne potkanie
Aneta Romanowska MBP w Grajewie


    

poniedziałek, 20 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.