piątek, 17 września 2021

Warto przeczytać

Katarzyna Miller książka w Skupszop - książki autora znajdziesz tutaj w atrakcyjnej cenie

Katarzyna Miller książka w Skupszop - książki autora znajdziesz tutaj w atrakcyjnej cenie

Katarzyna Miller to jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych psycholożek oraz psychoterapeutek, a jej pozycje książkowe należą do najbardziej poczytnych tytułów w Polsce. Chcesz się przekonać dlaczego? Możesz to zrobić, nie wydając przy tym zbyt wiele.

 

1. Katarzyna Miller książka - twórczość autorki

2. Katarzyna Miller książka bestsellery


Książki Katarzyny Miller z pewnością spodobają się wielu kobietom, szczególnie tym, które interesują się psychologią, pragną więcej zrozumieć i więcej wiedzieć. Autorka od ponad 30 lat prowadzi terapie psychologiczne dla małżeństw, a także warsztaty rozwojowe dla kobiet. Często występuje także w roli eksperta w programach telewizyjnych i radiowych. Szukasz ciekawej książki, którą zabierzesz ze sobą na urlop? To może cię zainteresować!

1. Katarzyna Miller książka - twórczość autorki

Być może widziałaś już Katarzynę Miller w jednym z programów telewizyjnych, gdy zasiadała na kanapie w roli ekspertki. Może słyszałaś jej głos w Radio Color, gdzie prowadzi własną audycję lub w innych radiowych programach. Ale czy wiesz, że Katarzyna Miller to także autorka popularnych książek?

Katarzyna Miller jest absolwentką filozofii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. To psychoterapeutka, poetka i publicystka. Swoją wiedzą i życiowym doświadczeniem dzieli się podczas terapii dla małżeństw oraz warsztatów rozwojowych dla kobiet. Prowadzi je już od ponad trzech dekad. Jej bogate doświadczenie przełożyło się na sukces książek, wydanych z myślą o kobietach, które pragną podnieść się po życiowych porażkach i odnaleźć sens życia. Jeśli interesuje cię literatura obyczajowa lub literatura motywacyjna, książki Katarzyny Miller na pewno przypadną ci do gustu.

2. Katarzyna Miller książka bestsellery

Tajemnicą sukcesu książek Katarzyny Miller jest to, że autorka serwuje czytelnikom bogatą dawkę wiedzy, podanej w przystępny i zrozumiały sposób. Wśród najpopularniejszych tytułów autorki możemy wskazać:

  • „W życiu jak w kinie, czyli filmy na kozetce u Kasi”

  • „Droga Kasiu, jak żyć lepiej”

  • „Kup kochance męża kwiaty”

  • „Bajki rozebrane”

  • „Instrukcja obsługi faceta”

  • „Być kobietą i nie zwariować”

  • „Chcę być kochana tak, jak chcę”

  • „Nie bój się życia”

Poradniki psychologiczne Katarzyny Miller (i nie tylko) w atrakcyjnych cenach znajdziesz w sklepie internetowym Skupszop: http://skupszop.pl/autor/katarzyna-miller.

Jeśli chcesz przeczytać ciekawą książkę, która pomoże ci zrozumieć samą siebie, twórczość tej autorki na pewno cię zainteresuje.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.