sobota, 18 września 2021

Oferty i promocje

Kasy fiskalne: sprzedaż, serwis

Kasy fiskalne: sprzedaż, serwis


Jesteśmy jedną z największych firm w regionie, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych. Dział urządzeń fiskalnych, obsługi sprzedaży i terminali płatniczych jest drugą, bardzo ważną, gałęzią firmy. Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem jednostek handlowych, począwszy od sklepów detalicznych, poprzez hotele, restauracje i inne punkty gastronomiczne. W naszych salonach w Grajewie, Augustowie, Ełku i Suwałkach można nabyć nowoczesne kasy oraz drukarki fiskalne. Firma Optinex w tej dziedzinie działa od ponad 20 lat we współpracy z największych producentem urządzeń fiskalnych – firmą Novitus.

Podobnie nasza firma działa na rynku lokalnym, gdzie mamy już ponad 1000 zadowolonych użytkowników urządzeń fiskalnych. Taką pozycję zdobyliśmy dzięki zapewnieniu bardzo wysokiej jakości świadczonych usług oraz skutecznej i fachowej opiece technicznej naszych klientów. Jest tym bardziej satysfakcjonująca, że zdobyliśmy ją przy tak dużej konkurencji i w tak wymagającym regionie, gdzie jakość i cena nie jest bez znaczenia. Systemy fiskalne marki NOVITUS są jednym z naszych najważniejszych produktów. To uznane produkty, cieszące się największym zainteresowaniem i zaufaniem użytkowników w całej Polsce.

Automatyczna identyfikacja stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na błyskawiczne rozpoznanie produktu. Jednym z symboli tej nowoczesnej formy identyfikacji są systemy Auto ID marki NOVITUS. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy ważące które nie są bez znaczenia przy odpowiednim wyborze związanym z organizacją sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się jeszcze Systmy Pos. Profesjonalne systemy POS są niezastąpione wszędzie tam, gdzie potrzebne jest połączenie urządzenia z ekranem dotykowym, z drukarką paragonów. W zależności od branży każdy system sprzedaży i obsługi klienta wymaga specjalistycznego oprogramowania. Oprogramowanie to musi być jak najlepiej dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Kolejną rzeczą jaka jest istotna w nowoczesnym sklepie to elektroniczna transakcja. Systemy elektronicznych transakcji są we współczesnym handlu praktycznie niezbędne. Płatności za pomocą karty czy aplikacji w telefonie komórkowym są coraz częściej wymaganym przez klientów sposobem dokonywania transakcji.

W naszych salonach w Grajewie, Augustowie, Ełku i Suwałkach pomożemy dobrać ci nowoczesne rozwiązania do płatności elektronicznych. W Augustowie i Ełku nasza firma Optinex jest liderem w sprzedaży urządzeń dla taxi. Usługi taksówkarskie wymagają dostosowania kas fiskalnych do specyficznych wymagań tego zawodu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami taksówka musi być wyposażona w urządzenie, które jednocześnie poda liczbę przejechanych kilometrów, przeliczy ją przez obowiązująca taryfę, poda cenę i wystawi dokument fiskalny.


Firma OPTINEX ma do zaoferowania wiele różnych urządzeń wspomagających produkcję, sprzedaż lub obsługę klienta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszych salonów w 4 miastach
i na naszą stronę internetową www.kasy.optinex.pl

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.