Sport

  • 2 komentarzy
  • 10115 wyświetleń

Kary dla Jagiellonii

Zachowania grupy kibiców Jagiellonii Białystok w trakcie wyjazdowego meczu w Bydgoszczy nie przynoszą chluby ani drużynie piłkarskiej ani rodzinnemu miastu.

Będą za to … sankcje

Komisja Ligi Ekstraklasy SA postanowiła wymierzyć klubowi Jagiellonia Białystok SSA karę zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców w sześciu meczach wyjazdowych o mistrzostwo T-mobile Ekstraklasy oraz karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych. Ta decyzja ma związek z naruszającymi prawo zachowaniami kibiców białostockiej drużyny w trakcie rozegranego w ubiegłą sobotę na stadionie w Bydgoszczy meczu piłki nożnej Ekstraklasy pomiędzy drużynami Zawiszy – Bydgoszcz i Jagiellonii Białystok. Doszło wówczas do niechlubnych i niesportowych ekscesów z udziałem kibiców z Białegostoku. Niezależnie od sankcji, które z tego powodu dotkną Jagiellonię odpowiedzialność poniosą również sami zatrzymani wówczas kibice, których sprawy będą przedmiotem rozpoznania sądu.

Czytaj więcej (KWP w Białymstoku):

Czytaj więcej (KWP w Bydgoszczy):

Komentarze (2)

O wynikach oczywiście nie napiszecie , bo i po co? lepiej szukać sensacji gdzie indziej.

Kary dla Jagiellonii powinno być

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.