poniedziałek, 20 września 2021

Kultura i rozrywka

Karnawał w ZSM nr 2

Karnawał w ZSM nr 2

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości  i zadowolenia. 
    W środę 21 stycznia 2015 r. w oddziale przedszkolnym przy ZSM nr 2 w Grajewie odbył się bal karnawałowy. Dzieci były poprzebierane za różnie postacie bajkowe. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, motylki, ale również  nie zabrakło Spidermana, Indianina, elfa, liska czy innych barwnych postaci.  Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wspólna zabawa przeplatana była konkursami   i grami zręcznościowymi. Po obiedzie dzieci miały czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W przerwie balu przedszkolaki wystąpiły przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi w inscenizacji pt. „Zima”, oraz mówiły wierszyki, śpiewały piosenki  i prezentowały układy taneczne. Kolejną atrakcją tego dnia była wizyta św. Mikołaja z workiem pełnym prezentów, była to też okazja do wykonania sobie zdjęć w karnawałowym przebraniu. 
    Wspólną zabawę i część artystyczną przygotowały nauczycielki: Dorota Organek i Elżbieta Wencek, a obsługę techniczną zapewniła p.Ewelina Barankiewicz. 

 

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.