poniedziałek, 4 grudnia 2023

Oferty i promocje

  • 1 komentarzy
  • 7351 wyświetleń

Karate Shinkyokushin

Karate w KS Ookami – po wakacjach nie tylko dla dzieci!

Po przerwie wakacyjnej ruszają treningi Karate Shinkyokushin w Klubie Sportowym Ookami. Karate dla dzieci daje wiele korzyści. Pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny, rozładowuje emocje i daje upust energii. Ponadto uczy wytrwałości, konsekwencji i dyscypliny a także podnosi pewność siebie i poczucie własnej wartości. To wszystko poprzez ćwiczenia sprawnościowe, gry i zabawę połączoną z treningiem Karate.

Nowością w tym sezonie jest oddzielna grupa dla dorosłych. Karate to doskonała okazja aby rozruszać skostniałe stawy, rozprostować kręgosłupy, pobudzić mięśnie do pracy, ale przede wszystkim sposób na odpoczynek i relaks, bo w trakcie treningu nie ma czasu myśleć o problemach, pracy, kontraktach i terminach, rozliczeniach i rachunkach, prowizjach czy planach sprzedażowych…!

Zajęcia odbywają się w sali sportowej ZSM nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 we wtorki i czwartki. Dzieci w godzinach 17.00-18.30, dorośli 18.30-20.00 Treningi prowadzą Łukasz Lemieszko i Beata Chlebus.

Więcej informacji na stronie internetowej klubu: www.ookami.pl.


 

wtorek, 28 listopada 2023

Nowy salon Wakacje.pl w Grajewie!

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.