środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 1642 wyświetleń

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi 11 czerwca w Grajewie

Kabaret Skeczów Męczących - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich kabaretów - wystąpi 11 czerwca w Grajewskim Centrum Kultury. Macie ochotę na podróż w kosmos? KSM zaprasza na Polską Misję Komiczną.

 

Bezpłatne wejściówki otrzymują

Pan Stanisław, Pani Anna, Pani Marta oraz Pan Krzysztof

Gratulujemy!

 

 

 

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. Polska Misja Komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo. - Zapowiada Kabaret Skeczów Męczących

 

Informacje i bilety: kabaretowebilety.pl 


https://kabaretowebilety.pl/grajewo-kabaret-skeczow-meczacych-polska-misja-komiczna/wydarzenie/2430 

Komentarze (1)

a jak jest cena biletu ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.