Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 6948 wyświetleń

K.Jurgiel szefem PiS na Podlasiu

Przewodniczącym podlaskich struktur PiS ponownie został minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Podczas weekendowego zjazdu wyborczego PiS w Białymstoku, na ministra zagłosowało 337 osób, przeciw było 130. 13 delegatów wstrzymało się od głosu, 6 głosów było nieważnych.

Według obowiązującej procedury kandydata we wszystkich regionach wskazał Jarosław Kaczyński.

Krzysztof Jurgiel zamierza realizować obecne zadania rządu, ale także skoncentrować się na wyborach samorządowych, które odbędą się za dwa lata - chodzi o stworzenie programu wyborczego dla województwa podlaskiego oraz jego prezentację podczas spotkań z mieszkańcami. Szef podlaskiego PiS liczy na wygraną jego ugrupowania w wyborach samorządowych.


Krzysztof Jurgiel - urodził się 18 listopada 1953 r. w Ogrodnikach. Polski polityk i samorządowiec. W latach 1995 – 1998 był prezydentem Białegostoku, poseł na Sejm III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji. Od 2005 do 2006 r. minister rolnictwa i rozwoju wsi w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, od 2015 r. minister rolnictwa i rozwoju wsi w rządzie Beaty Szydło (Wikipedia). 

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (4)

No to piszta że Kaczyński wygrał , a nie Jurgiel .

No to już dojna zmiana chce do nas?

Teraz już wiadomo dlaczego Rząd Marcinkiewicza upadł.

PIS i PO te samo ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.