wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 4296 wyświetleń

Jesteś w ciąży ?

Jesteś w ciąży lub świeżo upieczoną mamą ? - 27 V 2017 r.

Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie oraz Jolanta Karpińska Położna Specjalista Opieki Przed i Okołoporodowej zapraszają na spotkanie edukacyjne.
W programie: porady z zakresu karmienia piersią, poszerzenie wiedzy o laktacji oraz diecie mam karmiących. Warsztaty odbędą się w dniu 27 maja o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka przy ul. Konstytucji 3 Maja 36. Wstęp wolny.

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (3)

Przepraszam bardzo ale co to takiego dieta matki karmiącej? Przecież coś takiego bie istnieje. Pokarm tworzy się z krwi a nie treści pokarmowych. I do krwi jedynie alergeny przenikają a nie wzdymająca kapusta...

Pani Marto, a czy nie przyszło Pani na myśl, że może chodzi właśnie o to, żeby jadłospis mam karmiących nie był ubogi i nie ograniczał się do marchwi, ryżu i gotowanego mięsa?

Akurat miałam możliwość rozmowy z P. Położoną i wielu rzeczy zabroniono mi jeść., ponieważ dziecko będzie miało kolki...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.