Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 2600 wyświetleń

Jechał 103 km/godz. przy ograniczeniu do 50

Policjanci z grajewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Do kontroli doszło w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


13 października br. grajewscy policjanci kontrolowali prędkość w miejscach, gdzie kierowcy często nie stosują się do ograniczeń. Punkty te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jak się okazuje, nie bez przyczyny. Policjanci z grajewskiej drogówki w miejscowość Chojnowo zatrzymali do kontroli drogowej audi. Jego kierowca jechał z prędkością 103 km/godz. w obszarze zabudowanym. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do pięćdziesięciu km. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział  24-letni mieszkaniec powiatu piskiego, któremu mundurowi zatrzymali prawo jazdy na trzy miesiące. Został on również ukarany mandatem.


Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu zagraża nie tylko samym kierującym, ale innym uczestnikom ruchu drogowego, w tym niechronionym (za: KPP Grajewo).

 

Komentarze (5)

Zabrać i nie oddać ! Byl świadomy jak jechał z taką prędkością.. teren zabudowany! W nim żyją ludzie ! Gdyby ktoś np dziecko wybiegło.. tragedia murowana.. !

Kiedy policja zacznie łapać piratów drogowych na ul. EKOLOGICZNEJ. za co wam płacimy. Na tej ulicy wyprawia sie istny HORROR. Tu nikt nie jeździ do 50 km/h. Wyniki z dnia byłyby na cały miesiąc. DO ROBOTY.

A Ekologicznato nie obwodnica ...Tam na dzisiaj to żadnych znak?w drogowych niema

A przy mleczarni jest pas do ruchu który zamienił się w parking czemu policja się tym nie zajmie /?

Bo Mlekpolu rządzi się swoimi prawami

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.