Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10081 wyświetleń

Jarmark Wielkanocny i Kiermasz

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny 2014

Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 12 kwietnia 2014 r. w godzinach 10.00 - 16.00 w siedzibie biblioteki ul. Wojska Polskiego 20.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do 31 marca 2014 r. na adres:  wypozyczalnia@bibliotekagrajewo.pl, bądź telefonicznie  pod nr 86 272 36 28. Ilość miejsc ograniczona.

Na jarmarku będzie można kupić produkty nawiązujące do tematyki Świąt Wielkanocnych tj. ozdoby świąteczne, palmy, stroiki, rękodzieło, regionalne produkty spożywcze.

Warunki uczestnictwa:
W targach mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie ze wszystkich dziedzin twórczości.

    

"Kiermasz Starej Książki” w grajewskiej bibliotece

 "Kiermasz Starej Książki” pod takim hasłem po raz pierwszy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie odbędzie się wyprzedaż publikacji książkowych za przysłowiową złotówkę. Serdecznie zapraszamy na kiermasz wszystkich miłośników książek, albowiem każdy znajdzie coś dla siebie.

W sprzedaży znajdą się między innymi: literatura piękna, literatura popularnonaukowa oraz bajki. Kiermasz odbędzie się w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie  przy ul. Wojska Polskiego 20, w dniu 12 kwietnia 2014 r.  w godzinach 10.00 - 16.00.

Miejska Biblioteka Publiczna           
  w GrajewieKomentarze (1)

czy jest już dużo chętnych,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.