Kultura i rozrywka

James Brown w Ełku!

James Brown w Ełku!

James Brown w Ełku!

Ilustracja  Get on up - film o Jamesie Brownie już w najbliższy piątek w Planet Cinema! Grasz covery jego utworów? Twoja muzyka nawiązuje do twórczości ojca chrzestnego soulu? Zgłoś się i zagraj w Planet Cinema w sobotę 13 grudnia br. przed premierą filmu!

   W piątek (12 grudnia) Planet Cinema mieszczące się w Galerii Brama Mazur wprowadza na ekrany najnowszą produkcję opowiadającą historię legendarnego prekursora takich gatunków muzycznych jak rhythm and blues, soul i funk. James Brown, który nagrał ponad 50 płyt, wydał 119 singli, zasłynął z utworów porywających całe rzesze słuchaczy: I feel good, Sex Machine czy nieco bardziej melancholijnego It’s a Man’s Man’s Man’s World.

   W związku z premierą filmu Get on Up w sobotę 13 grudnia o godzinie 18.00 odbędzie się koncert wybranych kapel, które grają covery Jamesa Browna lub nawiązują do jego twórczości. O genezie pomysłu opowiada Tomasz Brodowski, dyrektor Planet Cinema w Ełku: Ideą naszego kina nie jest tworzenie kolejnego bezdusznego multipleksu. Gościom Planet Cinema chcemy dawać coś wyjątkowego, wzbogacać naszą filmową ofertę i jednocześnie chwalić się tym, co mamy najlepsze w Ełku. Dlaczego kino nie miałoby stać się platformą prezentującą umiejętności lokalnych twórców?

Aby zaprezentować swój zespół przed publicznością Planet Cinema, należy przesłać zgłoszenie na adres: [email protected], zawierające nazwę kapeli, krótki opis oraz próbkę swoich możliwości. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 11 grudnia do godziny 12.00. Wybrane zespoły zostaną poinformowane najpóźniej w piątek.


 

IlustracjaNajnowsza komedia romantyczna w reżyserii Christiana Ditter’a, a przed nią specjalne, świąteczno - sylwestrowe atrakcje. Grudniowa Planeta Kobiet w ełckim Planet Cinema już niebawem!


W piątek 12 grudnia br. w ramach comiesięcznych seansów dedykowanych kobietom, Planet Cinema pragnie zaprosić wszystkie Panie na komedię romantyczną "Love, Rosie". Opowiada ona o Rosie Dunne (w tej roli Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA.  Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Ich wieloletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, gdy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie zachodzi w ciążę. Mimo wcześniejszych planów namawia jednak swojego przyjaciela, by opuścił Dublin i wyjechał na studia do Ameryki. Sama w tym czasie przygotowuje się do macierzyństwa.

Film to jednak nie wszystko, co czeka na uczestniczki Planety Kobiet. Wieczór spędzimy m.in. z firmą, która będzie wykonywała makijaż wieczorowy, a także zaprezentuje najnowsze trendy na bal sylwestrowy. Odbędzie się również pokaz fryzur. Nie zabraknie rękodzieła i prac manualnych. Architektka wnętrz Anna Smolińska pokaże jak dekorować mieszkania domowymi metodami oraz nauczy artystycznego pakowania prezentów. Natomiast z Patrycją Krukowską Panie będą miały możliwość wykonania dekoracji metodą decoupage.

Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00.

Na seans filmowy (o godzinie 19:10) obowiązują bilety w specjalnej cenie 15 zł (tylko dla Pań).
 

 

 

*****
O Planet Cinema Ełk:

Otwarte w sierpniu 2014 kino znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”. Cztery klimatyzowane sale zaopatrzone w cyfrowe projektory i nagłośnienie oferują komfortowe warunki oraz seanse w najlepszej jakości. System sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu.

 

ZAPRASZAMY!  PLANET CINEMA EŁK

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.