piątek, 19 sierpnia 2022

Warto przeczytać

Jak typować zakłady sportowe - stacjonarnie czy online?

Chcesz zacząć na poważnie obstawiać zakłady bukmacherskie? Przedtem było tak, że np. nierzadko zakładałeś się z kumplami o wynik danego spotkania i zazwyczaj to Ty wygrywałeś? Teraz chcesz sprawdzić, jak to jest grać za prawdziwe pieniądze? Masz zatem do wyboru obstawianie w punktach stacjonarnych oraz granie przez internet. Który wariant jest lepszy? Jaka opcja jest obecnie częściej wybierana przez Klientów?


Jakie są najpopularniejsze punkty stacjonarne?


Kiedyś takie podmioty hazardowe były zdecydowanie najczęściej wybierane. W momencie rozpoczęcia rozwoju działu bukmacherskiego na terenie naszego kraju Klienci nie mieli tak naprawdę zbyt wiele opcji do dyspozycji. Decydowali się zatem właśnie na lokale naziemne. Dzisiaj wybór jest zdecydowanie szerszy. Zainteresowani Klienci mogą zatem zdecydować się m.in. na wiele metod dotyczących obstawiania. Stąd granie w punktach naziemnych cieszy się mniejszym zainteresowaniem. Bukmacherzy stacjonarni są zaś przede wszystkim wybierani przez osoby starsze. Są one bowiem przyzwyczajone do takiego modelu typowania. Dodatkowo lokale naziemne są czasami preferowane przez ludzi, którzy mieszkają blisko nich i chcą grać anonimowo (jest to jednak możliwe wyłącznie przy relatywnie małych stawkach; zazwyczaj rzędu kilkuset PLN). Jakie podmioty hazardowe z tej kategorii wybierać? Najwięcej punktów stacjonarnych ma STS. Warto także wymienić inne legalne firmy bukmacherskie tego typu, czyli Fortunę, LV Bet, Betfan, czy Superbet…


Coraz więcej osób preferuje typowanie w sieci


Statystyki jasno dają do zrozumienia, że obecnie sporo Polaków zaczyna obstawiać przez internet. Dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Argumentów jest minimum kilka. Przede wszystkim to możliwość, aby zaoszczędzić sporo własnego czasu. W końcu tutaj możesz obstawiać prosto z własnego domu lub mieszkania. Bez konieczności jeżdżenia na drugi koniec miasta itp. Nie zawsze bowiem lokale naziemne znajdują się tuż obok naszych nieruchomości, prawda? Czas to jedno. Dodatkowo możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy. Szczególnie teraz takiego tematu nie powinno się zaś bagatelizować. Wszystko dlatego, że bilety komunikacji miejskiej są coraz droższe. Już nie wspominając o cenach za paliwo… Na dodatek masz okazję obstawiać, kiedy tylko najdzie Cię taka ochota! Wszak profesjonalna firma bukmacherska online (poza np. pracami konserwacyjnymi) jest dostępna przez 24 godziny na dobę. A przecież punkty stacjonarne mają swoje godziny otwarcia i zamknięcia. Obstawianie online jest zatem bardziej uniwersalne i daje na pewno większe pole do manewru.


Jakie podmioty hazardowe online wybierać?


Nie odkryjemy tutaj Ameryki na nowo. Warto wybierać zatem takie firmy bukmacherskie, które są powszechnie znane oraz lubiane. Na pewno chodzi zatem o STS. Jest to legalna firma, która oferuje obecnie aż 1500 PLN dla każdego nowego Klienta bez wyjątku. Z kolei Fortuna zapewnia np. zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN. A Fuksiarz gwarantuje cashback (50% do 500 PLN) bez obrotu.

 

poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Jak wybierać mieszkania inwestycyjne?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.