Sport

II m. grajewskich policjantów

W minioną sobotę na boisku „Orlik” w Ełku grajewscy policjanci w turnieju piłkarskim zmierzyli się z funkcjonariuszami z Ełku, aresztu śledczego, pracownikami ełckiej prokuratury i jednej z lokalnych firm. Mundurowi z Grajewa zajęli II miejsce.

W sobotę, 10 sierpnia na boisku „Orlik” przy SP 4 w Ełku odbył się V Turniej Piłki Nożnej pomiędzy policjantami z Grajewa, Ełku, funkcjonariuszami aresztu śledczego, pracownikami ełckiej prokuratury i jednej z lokalnych firm. Zawody rozegrano o puchar przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Olsztynie. Rywalizacja i dobra gra uczestników była ciekawym widowiskiem dla wszystkich obecnych, którzy wiernie dopingowali swoim drużynom i razem z piłkarzami przeżywali każdą minutę meczu. Turniej wygrała drużyna Aresztu Śledczego w Giżycku.

Natomiast II miejsce zajęli policjanci z Grajewa. Natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna Prokuratury Rejonowej w Ełku. Grajewscy funkcjonariusze po raz kolejny godnie zaprezentowali swoją komendę oraz dali pozytywny przykład wszystkim dowodząc tego, iż ruch to zdrowie i pozytywna energia. Uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy i gratulujemy – oficer prasowy KPP w Grajewie

 


wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.