sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 10141 wyświetleń

Igrzyska w zapasach

W dniu 25 czerwca w Łomży odbyły się VIII POLONIJNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ZAPASACH.

Udział w nich brała sześcioosobowa ekipa zawodników naszego miasta. Nasi zapaśnicy indywidualnie zdobyli medale i w dużej mierze dzięki ich wynikom w klasyfikacji drużynowej Polska złożona z zawodników naszego województwa zajęła pierwsze miejsce przed Ukrainą i Białorusią.Miejsca indywidualnie:40kg.2m.Wiśniewski Bartosz,3m.Olszyński Michał, 44kg.2m.Czyżewski Alan, 55kg.1m.Czyżewski Oskar, 69kg.2m.Obrycki Rafał, 73kg.1m.Stachelek Damian.

GRZEGORZ CZYŻEWSKI

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (6)

czajniczek hahah :P brawo brawo :D

BRAWO.Cieszyć może fakt że po tych komentarzach i z wcześniejszych zawodów widać że w końcu coś się ruszy w Grajewskich zapasach. Takich ludzi jak Czyżewscy więcej, a może GRAJEWO będzie na fali.

Ej ty zapaśnik to ty malo wiesz o zapasach ja albo robisz je na zime ja trenuje juz 5 lat i bylem na duzo zawodów i za granica i w grajewie juz są wyniki a nie jak ty mowisz ze cos sie ruszy widac ze nie jesteś zapaśnikiem i jak ktos nie wie to niech nie pisze . Pozdrówka dla wszystkich prawdziwych zapaśników z Grajewaa !!!

Gratulacje.Pozdrowienia wszystkim zapasnikom i trenerom.

uu wisnia .. ;d gwiazdko

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.