Oferty i promocje

  • 16 komentarzy
  • 11004 wyświetleń

Grajewski kalendarz na 2010 r.

   Z przyjemności informujemy, że ukazał się Kalendarz na rok 2010 zawierający zdjęcia Grajewa z okresu II wojny światowej. Kalendarz został wydany drukiem staraniem Towarzystwa Przyjaciół 9 PSK przy współpracy z Grajewską Izbą Historyczną, portalem interentowym Grajewiak.pl oraz Pawłem Lebiedzińskim, który przekazał większość z wykorzystanych w nim zdjęć


  Kalendarz ten może stać się pięknym dodatkiem do prezentu świątecznego dla wszystkich, którym bliska jest historia naszego Grajewa. Kalendarz (format A3) w cenie 12,00 zł zainteresowani moga nabyć w siedzibie Grajewskiej Izby Historycznej na ul. Ełckiej 30 (dawna remiza strażacka) lub Sklepie "Galeria" na Pl.Niepodległości.  - Tomasz Dudziński

Komentarze (16)

świetny pomysł! gratuluję

Szanując historię szanujemy sami siebie. B. dobry pomysł wreszcie coś bez oklepanych twarzy

chyba kupię ten kalendarz :)

amatorska obrobka photoshopem jesli cos robicie to profesjonalnie... eh typowe dla grajewa aby zarobic a sie nie narobic

Do ktos - nie lubię pustych dyskusji, ale jeżeli masz możliwości i wiedzę w poruszanej przez Ciebie kwestii, a do tego chcesz je całkowicie społecznie poświęcić na rzecz grajewskiej społeczności, to zapraszam do współpracy. Odnośnie ewentualnego zarobku w przyszłym roku z chęcią udostępnię Panu/Pani odpowiednie zdjęcia i poczekam na efekt końcowy zainwestowanych Pana/Pani pieniędzy. Osobiście obiecuję zakupić kilka Pańskich kalendarzy na rok 2011. Pozdrawiam.

Bardzo ciekawe. ;))
Podoba mi się pomysł.

ja już jest super, szkoda tylkom że nie ma imion...ale fotki super

do ktos: skoro ty taki mądry jesteś to sam zrób kalendarz w przyszłym roku. ciesz się że jest jeszcze ktoś, kto chce zrobić taki kalendarz. Zobaczymy czy Twój kalendarz będzie tańszy. Myślę, że 12 zł to nie jest wygórowana cena.

super pomysł, fotki ... rewelacja !
pozdrowienia Tomek :))

Tomek masz rację, bufoniasty "ktoś" niech pokaże polot i klase będziemy oceniać pracę nie głupkowate uwagi

Tomek nie denerwuj się to taka Polska natura skrytykować wszystko chociażby było super , chęć zabłysnięcia swoją głupotą Pozdro.

bardzo mi się podoba i kalendarz i pomysł, na pewno kupię.Zwłaszcza że w naszych ksiegarniach od dawna wciąż te same pocztówki z Grajewa.

Gratuluję pomysłu!

kalendarz fajny ponysl tez:)

czy jeszcze mozna kupic taki kalendarz. rewelacyjny pomysl.

to bardzo mała jak na taki kalendarz gratuluję pomysłu !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.