środa, 1 lutego 2023

Wiadomości

  • 47 komentarzy
  • 8980 wyświetleń

Grajewo. 19 i 17-latek znęcali się nad bezdomnym!

Grajewscy kryminalni w minionym tygodniu zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu. 19 i 17-latek znęcali się nad bezdomnym, bezbronnym 70-letnim mężczyzną. Decyzją sądu trafili na 3 miesiące do aresztu i grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.


Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu grajewskiego. 19 i 17-latek na początku listopada w jednym z pustostanów pobili bezdomnego mężczyznę i zabrali niewielką ilość pieniędzy oraz część jego ubrań. Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Kryminalni z grajewskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyzn, którzy pobili i okradli 70-latka. Zebrali i zabezpieczyli też materiał dowodowy. Nastolatkowie zostali zatrzymani w swoich domach i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty  rozboju oraz pobicia skutkującego ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu. Decyzją sądu trafili na 3 miesiące do aresztu, grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

KWP w Białymstoku 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (47)

Za mordę takich śmieci i do krymianłu na lata , i to jest efekt bezstresowego wychowania i patologii , dziecka nie wolno uderzyc absolutnie ,to proszę o to tego efekt ze takie szumowiny znęcają się nad starszym Panem , bestialstwo świnie nie ludzie bez znaczenia ze mlodzi , Rodzice napewno dumni z chłopaków ...

Brawo!! Takie kutwy odrazu do wora !

Te ci.. y nie nazwę nawet facetami. Powinni trafić dla mnie pod rękę. Raz dwa bym im wybił z głowy to co zrobili. Oko za oko ząb za ząb Fra... y j... I..

Masakra. Tacy młodzi a tacy okrutni. Osoba bezdomna, biedna i jeszcze okradać, bić.

I bardzo dobrze oby jeszcze SAD uczciwie podszedl do tej sprawy. Jak tak mozna ludziom w zyciu roznie sie moze ulozyc,bywa i tak ze sa bezdomni a tu taka znieczulica. Karac i to surowo.

Super oby dostali wyroki jak największe

jakim trzeba być śmieciem aby okraść bezdomnego albo emeryta ?

Patologia wychowana na 500 +

Rozumiem że zrobili zle . Sam jestem za większymi wyrokami by karać osoby popełniające przestępstwa ale żeby od razu wysyłać na sanki ? Mnie X lat gdy pobito i okradziono nikt nie poszedł siedziec. Dać 2 miesiące odr?bek żeby małolat za free potyral w PUKU za innych i się nauczy. Do szkoły go wypuścić a nie do ZK żeby kolejny margines wyrastał. Kk w Polsce jest śmieszny.

I teraz takie coś będziemy karmić i ogrzewać, a dziadek wyjdzie na mróz by umierać w pustostanie.

Takie rzeczy tylko w Grajewie, patologiczne miasteczko...

Kopany-kopie, bity-bije, nękany-nęka itd.
Spirala przemocy nakręca się wraz z utrwalonymi zachowaniami wyniesionymi z domu i pogłębiającymi się zaburzeniami w związku z narastającą bezkarnością.
Ta sama zasada dotyczy również szemranych typów w białych kółnierzykach: wykształconych z dyplomami, tytułami przed nazwiskiem, pełniących funkcje, będących na stanowiskach, dobrze sytuowanych, z szerokimi plecami etc.
"Zmiękczanie" zasad, norm ma również wpływ na patologiczne zachowania, z którymi spotykamy się na co dzień jako obywatele, a kryminalni również zawodowo.

Gratulacje dla Policji.

Bardzo dobrze ścierwo żeby was tak skopali życzę z całego serca!!

"jakim trzeba być śmieciem aby okraść bezdomnego albo emeryta ?"
Okradanie, nękanie starszych ludzi, z kilkoma przewlekłymi chorobami w dużych miastach przez wykształcone, młode "elyty" to już norma. Natomiast reakcja przedstawicieli Policji bywa czasami żenująca. "Jak by pan tak się natyrał to walnąłby się pan i spał i nic nie słyszał".
Zatem dobry słuch u starszego człowieka stanowi dla niektórych problem. Oj, duży problem :))))

Bandziory otrzymali dobre wychowanie na lekcjach religii o miłości bliźniego, patologia bezstresowego chowu

.....a może to się zdarzyło na wygwizdowie, gdzie jest przystanek (buda PKS) i zabytek PKP?? jeśli nie , to na pewno tam się wydarzy nie tylko taka napaść, niech ktoś z ważnych spróbuje tam oczekiwać wieczorem na pociąg albo autobus.......czy trzeba żeby tam się wydarzyła tragedia??.. .....władzo działaj a nie tylko udawaj !!!!!!........szok

Lucjan... to akurat chłopaki nie z Grajewa hehe

Silwer, twój komentarz jest niezrozumiałym bełkotem. O co chodzi? A ci chłopcy zachowali się wyjątkowo okrutnie, brak słów.

Gratulacje/ dla policji

Ciekawa jestem co młodziki robili w pustostanie.... Jak by innych rozrywek nie było tylko chodzić po pustostanach... Młodzież schodzi na psy... Tfu

Do ciupy na długie lata pobić nagrać i do sieci wrzucić ot godne pochwały co to się dzieje teraz niech siedzą powinni i oni dostać kopy zobaczyli by jak jest fajne być bitym

Zapewne w szkole mieli zwolnienie z wf oraz zaświadczenie o innej dysfunkcji i do pracy tez nieprzydatni.

Lucjan to nie było w Grajewie

LUCIAN takie rzeczy tylko w miesicie CUKIERNIKÓW

Mamusia i tatuś dadzą wszystko pod nos a potem młodzież z nudów szuka rozrywki i znęca się nad niewinną osobą. Oby dostali słuszną karę...

Co za patologia !!!! Szok

Ale patologią w komentarzach zaleciało

@"mmm": Powiem prościej.
Miarą człowieczeństwa jest stosunek do osób starszych, bezdomnych - ogólnie ujmując słabszych.
Zacytowaną wypowiedź przedmówcy uzupełniłem opisem zdarzenia z autopsji.
Bełkotu to raczej ja jako emeryt doświadczyłem, prosząc o pomoc i interwencję służb porządkowych. I to jest dla mnie niezrozumiałe :((

Dumni są ze swojej siły że dali radę dla starca na pal ich

Rodzice Grajewscy zamożni i dzieci tylko pouczenie dostana od sądu i nic takich szczenięcych małolatów nie nauczy. Taka prawda.

,, panom kara słuszna,, ale lepsza by chyba była jako wolontariusze w domu spokojniej starości. A z drugiej strony gdzie jest mops czy gops, którzy być może nie zainteresowali się losem 70 latka.

Wszyscy piszą że bezstresowe wychowanie a ja pytam jakie było Grajewo 40. 30. 20 lat temu

Paradoksalne jest to, że "grozi im do 12 lat więzienia", a de facto dostaną w najlepszym przypadku 4 lub wyrok w zawieszeniu. A te śmieci będziemy utrzymywać my- podatnicy... Taki element powinien być całkowicie usuwany ze społeczeństwa. Jeśli ktoś jest w stanie zaatakować starszą bezbronną osobę, to to już nie jest człowiek. To jest bydlę i tak powinno być traktowane...

Dac ich do pracy spolecznej na 2 miesiace przy pracy w domu dla starszych osob dopiero zobaczą jak to jestbyc starszą osobą i jacy oni będą kiedyś

To nie ludzie to zwyrodnialcy powinni zostac osądzeni i to bardzo surowo a ich mordy pokazane kazdemu ku przestrodze. Jestem za tym zeby ujawniac dane personalne takich zwyroli.

Nie wiem co podkusiło tych młodych ludzi do takiego czynu. Wiem jednak, że wiele zachowań młodzieży bierze się z tego, aby pokazać, że jest się przebojowym. I tu już nie patrzą czy robią komuś krzywdę.
Wychowywałam dzieci, aby nie nikogo nie bić, nikomu nie ubliżać, być grzecznym i szanować starszych. Szybko jednak tego pożałowałam. Wystarczyło że poszły do klasy pierwszej szkoły podstawowej i od pierwszego dnia nie umiały postawić się osobom które je nękały.
Dużo pracy trzeba potem włożyć, aby dzieci umiały postawić się oprawcom, żeby zachować wartości, które zostały im wpojone i umiały obronić siebie i słabszych.

Także nie zawsze to jest wina wychowania dzieci, ale po prostu towarzystwa, do którego chcą się przypodobać i przynależeć, żeby nie być wykluczonemu z grupy.

Jolka - no weź, przecież to coś to nie jest materiał na wolontariusza. Ewentualnie kamieniołomy ale i tam mogliby znęcać się nad słabszymi.

To gówniarze byli ze Szczuczyna a 70latek pochodził z wioski KURKI

Bym podał link na Facebook na profil ale RODO jest .. udostępnienie pewnie karalne by było

Wychodzi internet i patologiczne filmy z neta za które płacą ...

Wychowanie to dążenie do zinternalizowania norm i wartości, i monitorowanie środowiska rówieśniczego naszego dziecka.

co tym razem to nie bracia ?

szczuczyn to wybitna patologia -niestety!

Kilka osób się teraz wzbogaci na nieszczęściu tych ludzi:prawnicy,prokuratorzy,sędziowie- Cała ta patologia, Oprócz pobitego, on dalej będzie obolały, samotny i biedny

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.