wtorek, 4 października 2022

Kultura i rozrywka

GrajEwo Jazz Festiwal 2022

 Najbardziej energetyczny Jazz Festiwal w Polsce


GRAJEWO 25 sierpnia 2022

Hotel & Restauracja BALTON, ul. Wojska Polskiego 69

 


W dniu 25 sierpnia 2021 r. już po raz drugi odbędzie się „GrajEwo Jazz Festiwal” - Najbardziej energetycznego jazz festiwalu w Polsce. Wydarzenie o wyjątkowym charakterze, tworzone w partnerstwie publiczno-prywatnym przez ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować swoich marzeń. 

 

Będzie to możliwe dzięki współpracy organizatorów:

Miasto Grajewo
Grajewskie Centrum Kultury
Restauracja BALTON 
oraz partnerów strategicznych:

Mazowiecki Klaster ICT (Krajowy Klaster Kluczowy)
Klaster Energetyczne Grajewo

W bieżącym roku artystkami, które uświetnią ten wyjątkowy festiwal będą: DOROTA MIŚKIEWICZ z towarzystwem Marka Napiórkowskiego, BEATA PRZYBYTEK wraz ze swoim zespołem oraz wybitna wokalistka jazzowa KRYSTYNA PROŃKO ze swoim trio.

 


Pierwsza edycja „GrajEwo Jazz Festiwal” odbyła się w restauracji „Balton” dnia 26 sierpnia 2021 roku i zgromadziła miłośników jazzu nie tylko z Grajewa, ale również innych miast Polski. W nawiązaniu do nazwy miasta oraz legendy z tym związanej, na festiwalu gościliśmy artystki o imieniu Ewa. Przybyli goście, którzy wypełnili salę po brzegi, mogli rozkoszować się koncertami w wykonaniu IZY EWY ZAJĄC i EWY URYGI ze swoimi zespołami. Gościem specjalnym festiwalu była ikona polskiego jazzu EWA BEM. Wieczór poprowadziła Anna Popek – dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 


Wydarzenie to pokazało, jak ważna jest współpraca międzysektorowa, która może zaowocować wydarzeniami o randze ogólnopolskiej. Dzięki temu wydarzeniu Grajewo stało się ważnym miejscem na jazzowej mapie Polski – promującym miasto Grajewo i wszystkich partnerów zaangażowanych w jego organizację. Warto znaleźć się w tym wyjątkowym towarzystwie byśmy wspólnie mogli „Wyzwalać energię ludzi”.

 


Bilety:

https://biletyna.pl/koncert/GrajEwo-Jazz-Festiwal/Grajewo 

wtorek, 4 października 2022

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

poniedziałek, 3 października 2022

Inauguracja Roku Kulturalnego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.