piątek, 22 października 2021

Sport

  • 14 komentarzy
  • 1676 wyświetleń

GRABÓWKA - WARMIA 4:2

GRABÓWKA - WARMIA 4:2

 

25.09.2021 Grabówka, boisko ul.Jodłowa 32
KS Grabówka – WARMIA Grajewo 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Wojciech Kukliński 29', 2:0 Michał Domański 32', 3:0 Michał Domański 35', 3:1 Paweł Kossyk 57', 4:1 Michał Domański 86', 4:2 Krystian Wójcicki 90' + 2'

 

W Grabówce wygrał tylko KS Michałowo. W poprzedniej kolejce KS rozgromił w Białymstoku HETMANA aż 7:0. Ważną postacią klubu, bez której awans do IV ligi nie byłby możliwy jest Robert Kądzior – ojciec reprezentanta Polski Damiana. Ten szkoleniowiec, znany też z pracy w Grajewie w sezonie 2016/2017 obecnie jest prezesem klubu z Grabówki. Trenerem zespołu jest Marcin Banicki. Poprzedni sezon był popisem KS Grabówka. W lidze okręgowej zespół w całym sezonie przegrał tylko 2 mecze i zdobył aż 107 goli i zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu a przewagą aż 13 punktów nad wiceliderem CZARNYMI Czarna Białostocka. 

 

 Janusz Szumowski

czwartek, 21 października 2021

Powstaje Mazurska Pętla Rowerowa

czwartek, 21 października 2021

1/16 Okręgowego Pucharu Polski

Komentarze (14)

Nie będzie przełamania!

Pan Janusz ładnie dowartosciowal Grabówkę zeby nie bylo że przegrali ze slabą druzyną o której nikt n8gdy nie slyszal

W 7 meczach 7 punktów? Szacun !

Niech miasto wstrzyma dofinansowanie z naszych pieniędzy. przedostatnia drużyna tydzień temu dała nam baty a teraz jakaś wioska wciska 3-0 do przerwy

warmia jak zwykle smiechu warte

W tym fartowna wygrana z wasilkowem

Oj tam Troszyn ograją i morale wzrosną....

Taka historia,taki klub a takie badziewie.Nigdy nie zobaczymy Warmii na 3 poziomie rozgrywek(taka była 3 liga w 2003 r) obecna to 4 poziom.Co z tym szkoleniem,gdzie te talenty.Kilku drobnych sponsorów i to wszystko.Kiedyś nazwa Warmia coś znaczyła.A teraz z Grabówką,Michałowem gdzieś na podlasiu.Taka ładna nawet przedwojenna historia.

Gdzie te czasy jak Warmia byla postrachem dla czołowych drużyn Podlasia, a teraz przegrywa z byle jaka wioska. /

obecnie mamy najgorszą drużynę w dziejach naszego klubu

Taka prawda,można dożywotnio siedzieć w 4 lidze,jakąś kasę brać i udawać,że się działa bez b ambicji.Nie ma działaczy,nie ma zarządu./.Jeden z najstarszych klubów Podlasia.

Nie jestem wielkim znawcą ,ale interesuje mnie Warmia i śledzę wszystkie skróty meczy i widzę że zawodnicy tacy jak Edison czy Arciszewski i pozostała obrona robią takie błędy że nasza drużyna przegrywa,To pytam się gdzie są konsekwencje wobec tych zawodników typu " ŁAWA" a nie pany wiedzą że i tak on będzie grali w następnych meczykach./

Ok masz racje ale jak posadzą na ławę dwóch czy trzech obrońców to kto tam zagra jak więcej ich nie ma? co mają zagrać z rezerw czy skąd??

Ty nie jesteś lokalny patryjota ja widzę. Chcesz żeby zaczęli przegrywać po 8 . Przecież rezerwy w A-klasie sobie nie radzą.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.