piątek, 8 grudnia 2023

Kraj

Gra dla najmłodszych

Tym, którzy nie wyjechali na wakacje, a dużo wolnego czasu spędzają w domu policjanci stworzyli specjalną grę online. Główną jej tematyką jest bezpieczeństwo.

Policjanci i pracownicy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku stworzyli specjalną grę online. Najmłodsi, którzy nie mają zaplanowanego czasu podczas letniego wypoczynku  wchodząc na stronę internetową mogą zagrać w grę, a jednocześnie dowiedzieć się wiele na temat gdzie bezpiecznie można popływać, w jaki sposób obronić się przed atakiem psa, dlaczego i z kim nie wolno rozmawiać, lub czym może grozić zabawa z prądem. Jej zasady są zbliżone do zwykłej i znanej dzieciom gry planszowej. Rzut wirtualną kostką powoduje przeskok pionków o odpowiednią ilość oczek, później pada pytanie. Prawidłowa odpowiedź to punkt. Możliwa jest gra w pojedynkę lub maksymalnie w pieć osób.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o bezpieczeństwie podczas wakacji, a jednocześnie mile i wesoło spędzić wolny czas.

Wejście do gry:

http://podlaska.policja.gov.pl/programy/bezpieczne_wakacje/index.htm

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.