środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Gmina Radziłów inwestuje w świetlice wiejskie

Świetlica wiejska to miejsce narad, spotkań, podejmowania przedsięwzięć, a także zabaw dla dzieci i dorosłych. Budowa nowych obiektów, modernizacja istniejących to troska gmin o integrację mieszkańców, wkład w rozwój inicjatyw, czy też ich przedsiębiorczości.


Przyjazną i nowoczesną przestrzeń do wzajemnych spotkań tworzy Gmina Radziłów. 
W Słuczu wznowiono prace dotyczące wykonania elewacji budynku, trwają też roboty związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku - ułożenie kostki brukowej, uporządkowanie i obsianie działki trawą. Planowany termin zakończenia zadania upływa w czerwcu br. 


Równolegle prowadzone są prace budowlane w świetlicy wiejskiej w miejscowości Karwowo. Do istniejącego budynku dobudowany zostanie nowy ok 50-metrowy. W ramach inwestycji powstanie obiekt o łącznej powierzchni ok. 141 m2, dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Wokół zostanie wykonana także opaska z płytek chodnikowych. Prace potrwają  do września br.  

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.