wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9615 wyświetleń

Gimnazjada w Danówku

Dnia 05.12 2007 r. w Gimnazjum w Danówku i Zespole Szkół nr 2 w Grajewie rozegrana została Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w piłce koszykowej dziewcząt. Organizatorem gimnazjady było Gimnazjum w Danówku; sędziami turnieju byli: Norbert Szulc, Ryszard Borkowski, Marcin Karwowski i Przemysław Krukowski.

 Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie składa podziękowanie Dyrekcji Gimnazjum w Danówku i Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych oraz nauczycielom wychowania fizycznego Gimnazjum w Danówku za bardzo dobrą organizacje i sprawne przeprowadzenie zawodów.  

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Dnia 8.12.2007. w Łomży zostały rozegrane Mistrzostwa Grupy Zachodniej gdzie Gimnazjum nr 1 w Grajewie zajęło III miejsce.
Marek Duchnowski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (6)

no no pozdro laski

PG1 zawsze było najlepsze w kosza :)

oj widze ze e-grajewo nawet w Danówku nie było żadnych zdjęć nieładnie nieładnie i tak wiem ze ten komentarz nie zostanie wyswietlony no ale cóż oj e-grajewo nie chce chyba zuzywac paliwa nieładnie nieładnie gimnazjada w Danówku a zdjęcia chyba z jednostki pozdro

ej ty były zawodnik z PG1 to kto ty ?

PG3 dziewczyny i tak jesteście wielkie! nie dosc ze sali nie macie pojechalyscie na te zawody bez zadnego treningu a zajelyscie II miejsce! szacuneczek;)

pg1 jest najgorszą drożyną w kosza heh he danówek jest najlepsza druzyna we wszystko

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.