Sport

  • 16 komentarzy
  • 11501 wyświetleń

Finał Turnieju Tenisa 11 II

11.02.2006 r. w Hali MOSiR w Grajewie o godzinie 10:00 odbył się XXIII Finał Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Tygodnika "KONTAKTY'.

Turniej odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Miasta Grajewo, Starosty Powiatu Grajewskiego.

Organizator Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie, MOSiR w Grajewie.
Komunikat Końcowy

W zawodach wzieło udział około 200 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województa podlaskiego.

Grajewo reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2: Krzysztof Włóczko klasa III, Rafał Marczykowski klasa III, Monika Strzałkowska klasa VI oraz uczniowie ZS nr 1: Małgorzata Kropiewnicka, Katarzyna Borkowska, Alicja Łepkowska , Katarzyna Skibniewska, Kamil Kamiński.


"Szkoła Podstawowa jest organizatorem turnieju. Organizujemy ten turniej wspólnie z MOSiR Grajewo. Zapewniamy obiady, nauczycieli - którzy m.in. pełnią rolę sędziów. Pan Skibniewski jest sędzią głównym, jest też prezesem UKS- wieloletni wielbiciel tenisa stołowego. Tzw. sędziowie stołowi to uczniowie szkoły. Przybyło 180 osób - dzieci uczestników tego turnieju, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne województwa podlaskiego. Jest to turniej z ogromną tradycją. Organizowany corocznie od 23 lat. Liczymy, że w przyszłym roku również się odbędzie. Opiekunowie znają się przeważnie z zawodów. Przyjeżdżają również towarzysko aby wymienić doświadczenia. Nie narzekają, do dyspozycji mają stołówkę, szatnie ale uczniowie są przede wszystkim na hali "przy stołach" aby walczyć o jak najlepsze miejsce. Służbę medyczną pełni pielęgniarka szkolna. Z władz obecni są przewodniczący Podlaskiego Związku Sportowego, v-ce Burmistrz i Starosta. Jestem zadowolona kiedy przychodzi bardzo dużo osób i kiedy sport przyciąga dzieci. Myślę, że dziecko, które zajęte jest sportem nie zajmuje się innymi "dziwnymi rzeczami". Sport wpływa bardzo wychowawczo na młodzież. Zawsze zachęcam dzieci do uprawiania sportu, który jest zawsze pewną pasją i sposobem na życie. Nasza szkoła jest otwarta na sport, na różne dyscypliny.
Jako dyrektor szkoły chciałabym serdecznie podziękować p. Skibniewskiemu nauczycielkom w-f p. Bieńkowskiej, Organek, Saciłowskiej, paniom kucharkom i w szczególności p. Rogalskiemu.
Na podziękowania zasługują również dzieci i myślę, że będziemy się spotykać jeszcze niejednokrotnie."


D y r e k t o r
mgr Urszula Mazurek

GALERIA

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (16)

ejj wesci epodajcie o której ten turniejjj

Kaśka skibniewska to królowa tenisa!!

" assss "Czytac nie umiesz hahahah

ciekawe czy będą jakieś nagrody??

Tuniej zorganizowany z dużym rozmachem. Organizatorzy mogą być dumni! Klasa ogólnopolska!

Zdjęcia jakościowo są naprawdę dobre, ale co z nich wynika? Każda grupa wiekowa miała swoich sędziów i po jakimś czasie już doskonale było widać kto jest faworytem w danej grupie fotograf mógł podejść i zapytać i strzelić kilka fotek tym najlepszym, a nie robić zdjęcia "na ilość", to dobra rada na przyszłość- pozdrawiam e-Grajewo.

Bylem tam na zawodach sędziowie troche oszukiwali swoim dawali punkty

czemu nie ma jescze tych zdjęć co były w tenisie stołowym w szczuczynie ????

Kasia Skibniewska i tak jest najlepsza :) Kasiu my Cie kochamy ;D

jak skibniewska jest krolowa tenisa skoro zajela dopiero 3 miejsce !!!

tennis o 10.00

CZEMU NIE MA MLODZICZEK ZDJĘĆ

niema co sie martwic że grajewo zajeło tylko jedno miejsce a le to dopiero początek bo grajewo jest i bedzie najlepsze nasz zespuł to alka kaska gośka stszałka mariusz patryk kszysiek filip rafał i kszysiek kazdy z nih jest najlepszy a najlepszym trenerem tenisa stołowego jest pan skibnieski on jest trenerem i pszyjacielem wszystkih zawodników jesli hcesz nauczyc sie grac w tenisa pszyjc do pana skibniewskiego ton ciebie nauczy grac w tenisa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.