środa, 29 czerwca 2022

Sport

Finał Pucharu Kontaktów

XXVI Finał Wojewódzki Pucharu Kontaktów w Tenisie Stołowym przeszedł już do historii. 26 kwietnia 2009 r. w Dobrzyniewie Dużym powiat grajewski miał swoich reprezentantów: Magdę Przestrzelską i Ewelinę Kowalewską z Gimnazjum w Radziłowie. W zawodach z powodu choroby nie wystartowała Justyna Malinowska (również z Gimnazjum w Radziłowie). Województwo podlaskie posiada jeden zespół extraklasy i dwa zespoły I ligi. W związku z czym awans do czołowej dziesiątki to szczyt marzeń. Magda i Ewelina nie zawiodły i tym razem, tocząc zacięte, wyrównane pojedynki zakończyły finał na miejscach IX-XII.

Turniej Kontaktów kończy rozgrywki sezonu 2008-2009. Był to dla nas sezon wybitnie udany. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich tenisistów, których pasje było widać w każdym pojedynku. Niektóre wymiany w ich wykonaniu to prawdziwy artyzm tej trudnej technicznie dyscypliny. Nie byłoby tego sukcesu bez pomocy finansowej ze strony sponsorów (Urząd Gminy Radziłów, Bank Spółdzielczy Radziłów, Spółdzielnia Usług Rolniczych Radziłów, Prywatna Lecznica Zwierząt w Radziłowie, Rada Rodziców przy Gimnazjum w Radziłowie) którzy ufundowali pobyt sekcji tenisa stołowego na obozie specjalistycznym w Szczawie. Podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor, której życzliwość czuliśmy na każdych zawodach. Dziękujemy wszystkim nauczycielom naszego gimnazjum, bez których realizacja dodatkowych treningów byłaby niemożliwa. Dowody sympatii widzieliśmy również w komentarzach do naszych startów. Dziękujemy szczególnie internaucie o nicku „kibic”, jego komentarze były dla nas dowodem, że nie gramy tylko dla samych siebie. Kończąc ten udany dla nas sezon mamy nadzieję, że kolejne nie będą gorsze - Zdzisław Koniecko, Gimnazjum w Radziłowie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.