środa, 8 lutego 2023

Sport

  • 5 komentarzy
  • 6907 wyświetleń

Ferie Zimowe w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na okres ferii zimowych specjalną ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji od 21 stycznia do 5 lutego. W tym okresie został przygotowany szereg turniejów na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Strażackiej 2 – piłka nożna, tenis stołowy, badminton, streetball, oraz zajęcia Zapasy dla wszystkich. Ponadto hala MOSiR będzie udostępniona bezpłatnie w godz. 8.00-15:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja).

Na Pływalni Miejskiej również nie zabraknie atrakcji sportowych – I Zawody Pływackie, Turniej Piłki Wodnej, gry i zabawy w wodzie z animatorem, Maraton Fitness, oraz wodny tor przeszkód.
Ferie zimowe to okres wolny od nauki, więc tym bardziej zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

środa, 8 lutego 2023

Rajd pojazdów zabytkowych 2023

środa, 8 lutego 2023

Turniej r. 2016 w Knyszyne

Komentarze (5)

A gdzie są obiecane zawody w tenisa ziemnego organizowane na hali MOSiR?

W związku z prośbą młodych mieszkańców naszego miasta zawody w Tenisa Ziemnego zostaną zorganizowane w dniu 01.02.2017. Regulamin wkrótce na stronie mosir.grajewo.com

Kto może wziąć udział w turnieju tenisa stołowego ? czy można zagrać bez zawodników z licencjami czyli dla amatorów..................

na turniej tenisa stołowego zapraszamy wszystkich chętnych , którzy już grają i tych co chcą rozpocząć naukę w ramach zajęć treningowych...........zawodnicy z licencjami grają w swojej kategorii.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.