Kultura i rozrywka

Ferie zimowe w bibliotece dla dzieci

Podobnie jak w latach ubiegłych Oddział dla dzieci MBP zorganizował zajęcia dla młodych czytelników, które w tym roku odbywały się we wtorki, czwartki i soboty. Stałe grono dzieci w wieku 6-12 lat spotykało się w bibliotece, aby m. in. wspólnie tworzyć oryginalne prace podczas warsztatów plastycznych. 

 

31 stycznia udało nam się zaprosić aktorów z młodzieżowego teatru „Maska”, którzy wystawili bajkę promującą czytelnictwo pt.: „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?”. Po przedstawieniu dzieci zostały zaproszone do „Krainy pełnej minionków”, aby wziąć udział w licznych zabawach prowadzonych przez animatorów.

 

Cieszymy się, że podejmowane przez nas inicjatywy i organizowane różnego typu spotkania w bibliotece cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych czytelników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zimowych spotkań za wspólną zabawę i zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 11.00. Do zobaczenia w bibliotece!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.