wtorek, 21 września 2021

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 3342 wyświetleń

Ełk: Kronika 997

Ełk: Kronika 997
KPP EŁK: Blisko 600 gramów suszu roślinnego, ponad 2,5 grama białego proszku oraz specjalistyczny sprzęt służący do uprawy marihuany zabezpieczyli ełccy policjanci.

Do policyjnego aresztu trafił 26-letni mężczyzna i jego 27 kolega. Mężczyźni w wynajmowanych przez siebie mieszkaniach posiadali blisko 600 gramów suszu roślinnego i ponad 2,5 grama  białego proszku oraz specjalistyczny sprzęt służący do uprawy marihuany. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających prawo przewiduje karę  do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają czy mężczyźni mają związek z innymi przestępstwami narkotykowymi.

Ełccy kryminalni podejmując działania na rzecz zwalczania przestępczości narkotykowej ustali, że 26-letni mieszkaniec Ełku, w dwóch wynajmowanych przez siebie mieszkaniach,  może posiadać środki odurzające. W  jednym z mieszkań, w szufladzie mebli,specjalnie wyszkolony policyjny  pies służbowy znalazł  substancję roślinną zapakowaną w torebkę foliową. Poza tym w kuchni m.in. w   lodówce, a także  w  łazience, w stojącej na pralce misce, policjanci ujawnili susz roślinny.
Natomiast w drugim mieszkaniu, policjanci znaleźli  specjalistyczny sprzęt służący do uprawy marihuany.
Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna mógł działać wspólnie z 27-kolegą. W  mieszkaniu mężczyzny  kryminalni również znaleźli susz roślinny oraz substancję w postaci białego proszku. Łącznie  policjanci ujawnili blisko 600 gramów suszu roślinnego i ponad 2, 5 grama białego proszku. Substancje zabezpieczono do dalszych badań laboratoryjnych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających prawo przewiduje karę  do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają czy mężczyźni mają związek z innymi przestępstwami narkotykowymi.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

Trzeba sobie jakoś radzić w trudnych czasach !!! Z czegoś trza mieć na chleb.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.