sobota, 25 maja 2024

Sport

Ełk Boxing Night

 9 listopada w hali sportowo – widowiskowej w Ełku odbędzie się gala boksu zawodowego "Ełk Boxing Night". Stawką walki wieczoru będzie Mistrzostwo Rzeczypospolitej Polskiej w wadze średniej. Transmisja gali z Ełku w telewizji Polsat Sport.


"Ełk Boxing Night" to kolejna gala boksu zawodowego grupy AG Promotion. Gala odbędzie się 9 listopada o godz. 19.30 w hali sportowo – widowiskowej w Ełku przy ul. Kolbego 11.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie Macieja Sulęckiego z Łukaszem Wawrzyczkiem. 29 – letni Wawrzyczek (18-1-2, 2 KO) przygotowuje się do jednego z najcięższych pojedynków w zawodowej karierze. Na gali ''Ełk Boxing Night'' pięściarz z Oświęcimia zmierzy się z Maciejem Sulęckim (15-0, 3 KO) – niepokonanym podopiecznym Andrzeja Gmitruka. Pojedynek zaplanowano na 10 rund, a jego stawką będzie Mistrzostwo Rzeczypospolitej Polskiej w wadze średniej.

Ponadto kibice zobaczą sześć pojedynków zawodowych. W ringu zaprezentują się inni podopieczni Andrzeja Gmitruka - Norbert Dąbrowski (12-0, 5 KO) oraz bracia Sasun (4-0, 1 KO) i Hakob Karapetian (3-0, 2 KO). W walce sześciorundowej wystąpi perspektywiczny Michał Syrowatka (5-0, 1 KO) z Białegostoku. Michał Cieślak (1-0, 0 KO), który w najbliższą sobotę stanie w ringu z Łukaszem Rusiewiczem (14-15, 7 KO), nie zamierza zwalniać tempa i również „zabuksuje" w Ełku. Kolejne doświadczenie na ringu zawodowym zbierał będzie walczący w wadze super koguciej Rafał Kaczor (1-0, 0 KO).

Organizatorami imprezy są AG PROMOTION we współpracy z DW BOXING GROUP oraz telewizją Polsat Sport, która przeprowadzi transmisję z gali w Ełku. Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta Ełku. W organizacji gali pomoże szef grupy Thunder Promotion - Krystian Cieśnik.


Bilety można nabyć na eBilet.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Wojska Polskiego 47 w Ełku - informuje elk.plśroda, 22 maja 2024

Grajewo. ZERÓWKA CUP 2024!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.