niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 7841 wyświetleń

Ełk: 3,5 kg marihuany

KPP Ełk: Ponad 3,5 kg marihuany nie trafi na rynek. Policjanci zatrzymali 22-latka 

Kryminalni z Ełku zabezpieczyli ponad 3,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych.  Narkotyki posiadał 22-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gm. Ełk. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.   


Funkcjonariusze zajmujący się  ujawnianiem i zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że młody mieszkaniec gm. Ełk może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania 22-latka doszło po tym, jak w jego mieszkaniu policjanci znaleźli w worku foliowym narkotyki. Policjanci szczegółowo wyjaśniali okoliczności tej sprawy. Dalsze działania policjantów przyczyniły się do zabezpieczenia łącznie ponad 3,5 kg narkotyku. Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że zabezpieczone substancje to marihuana. Czarnorynkowa wartość tych narkotyków ponad 100 tys. złotych. 
22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał, że marihuana należała do niego. W świetle obowiązujących przepisów za ten czyn grozi kara nawet do 10 la pozbawienia wolności. Podejrzany został objęty dozorem policyjnym.

Komentarze (12)

Toć to pokrzywa. Dobra na oczyszczenie.

Dać tym ćpunom BARSZCZ SOSNOWSKIEGO i niech sobie popalą, raz a dobrze

Kara śmierci! Jak w Malezji czy Tajlandii!

Choop cpun broni cpunow

ciekawe ile sobie wzieli hehe:)

Może Choop to ten zatrzymany 22 latek ??:D

Wprowadzą akcyzę na Marihuanę i będzie popularniejsza od leków alkoholu papierosów ! Ludzie małej wiary marihuana jest dobrem dokształcicie się na ten temat i wtedy się wypowiadajcie !

Marcin S nie wprowadzą chcesz sobie zapalić to jedź razem z Choop do Holandii i tam sobie palcie razem :)

Choop: zalecają mi palić marihuanę :) hehehehe :)

Choop: takie są moje wypowiedzi bo jaram marihuanę !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.